Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze JŪLIJAM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jūlijs būs naudas lietām un karjerai labvēlīgs mēnesis. Tavi panākumi būs iespaidīgāki, ja savos plānos un darbos iesaistīsi tuvus cilvēkus, radus. Turi sevi rokās, lai nekļūtu neiecietīga un nepieklājīga pret saviem tuvākajiem. Nenoniecini kolektīvo viedokli. Iespējams, tev vajadzēs saliedēt cilvēkus, kuri vēlāk palīdzēs darbā vai privātajā dzīvē. Labs laiks plānu kalšanai priekšdienām. 


Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 


Dalīties.

Atstāt Ziņu