Vārda dienu svin: Mintauts, Alfs, Bernadeta

Numeroloģiskā prognoze JANVĀRIM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šis mēnesis kopumā būs mierīgs. Tuvinieki var sagādāt kādu pārsteigumu un izmainīt tavus plānus. Vairs nebūsi darbos līdz ausīm, apkārtējie to sajutīs un nebaidīsies tev tuvoties, lai iesaistītu savos darbos un iecerēs. Daudzi cilvēki, pat nepazīstami, vērsīsies pie tevis pēc palīdzības, jautās tavus ieteikumus un padomus. Arī pats ieklausies padomos, kas ir loģiski un  prātīgi. Labs laiks, lai veidotu privātus un lietišķus kontaktus. Lielāko prieku radīs iespēja pabūt kopā ar saviem bērniem un ģimeni. Svarīgi uzticēties tiem, kuri to ir pelnījuši, bet nebaidies dot otro iespēju kādam, kurš to lūdz. Pirms lēmumu pieņemšanas uzklausi, pārdomā, pārbaudi un tikai tad pieņem galīgo lēmumu. Akla ticība var novest pie kļūdām, ko būs grūti izlabot.  

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu