Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze JANVĀRIM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

is mēnesis ir piemērots laiks, lai atbrīvotos no visa liekā un traucējošā tavā dzīvē. Atvadies no visām attiecībām un darbiem, kas tevi iztukšo. Pasēdi un padomā, ko vēlētos šogad sasniegt, iegūt, nopelnīt un paveikt. Gads pierādīs tavu domu spēku. Tāpēc nopietni pārdomā, ko vēlies, lai vēlāk nav jānožēlo, ka kaut ko par maz vai ne īsti to vēlējies. Ne par velti ir teiciens – izsakiet savas vēlmes piesardzīgi, tās mēdz piepildīties!

Šis ir arī sasniegumu laiks, īpaši radošajiem darbiniekiem. Labvēlīgs periods, lai kalpotu cilvēkiem, vairotu labestību. Sevišķi nozīmīgs šis mēnesis var būt tiem, kuri palīdz cilvēkiem: ārstiem, dziedniekiem, skolotājiem, psihologiem, arī aktieriem. Pastiprinās intuīcija, ideālisms, jutekliskums. Centies neļauties sevis žēlošanai, neattālinies no pasaules un cilvēkiem, neaizmirsti savus tuvos.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu