Vārda dienu svin: Emīls, Egita, Monvīds

Numeroloģiskā prognoze JANVĀRIM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā mēnesī vēl atvelc elpu, ieplāno atpūtu vai samazini darba slodzi, jo pamazām sevi jāpieradina pie domas, ka visu atlikušo gadu būs smagi un nopietni jāstrādā. Nepieņem spontānus lēmumus. Palūkojies visapkārt, vari ieraudzīt jaunas iespējas vai nestandarta risinājumus savām vecajām problēmām. Esi elastīga, pielāgojies pārmaiņām, kas notiks visapkārt. Centies gūt praktisku labumu no tā, kas notiek tavā tuvumā. Vari pievērst sev uzmanību, reklamēt savu biznesu, hobijus, kas savukārt noderēs turpmākajos mēnešos. Ja vēlies, lai šis gads būtu pēc iespējas produktīvāks, uzraksti plānu vai 1. janvāra rītā (ja nepaspēj līdz 1. janvāra 12.00, tad 5. janvāra pēcpusdienā) vari izgatavot kolāžu ar visu, ko šajā gadā vēlies sasniegt, izdarīt un piedzīvot.

 

Tevi varētu arī interesēt:

KAS NO SOLĪTĀ PIEPILDĪJIES: ATSKATS UZ 2019. GADA PROGNOZĒM

Ikgadu SievietesPasaulē piedāvājam iepazīties gan ar astroloģisko, gan numeroloģisko prognozi Jaunajam gadam. Tāpat – jau vairāku gadu garumā īsi pirms gadu mijas piedāvājam pārlasīt arī aizejošajam gadam solīto, jo ticam, ka dažkārt tikai ar laika distanci ir iespējams novērtēt to, vai un cik lielā mērā solītais tiešām ir piepildījies. Arī šajā gadā tradīciju turpinām un ceļam ārā no arhīviem šā gada prognozes.

 

 

KOLĀŽA – VEIDS, KĀ IERAUDZĪT SAVUS SAPŅUS UN LIKT TIEM ĪSTENOTIES

Šķiet, nevienai vairs vārds „kolāža” neasociējas tikai ar vizuālās mākslas darbiņu, kurā no dažādiem fragmentiem izveidots viens vesels mākslas darbs. Arvien biežāk dzirdam iedvesmojošus pieredzes stāstus, kas attiecas uz vēlmju un sapņu kolāžām. Šāda vizualizācijas kolāža ir viens no mākslas terapijas paņēmieniem, un ar tās palīdzību izdodas skaidrāk apjaust, kas ir tas, ko vēlamies saņemt no dzīves, pat sakārtot prioritātes, apjaust, kā pietrūkst un pēc kā ilgojamies.

 

APŅEMŠANĀS JĀSĀK PILDĪT 72 STUNDU LAIKĀ

Katram ir savas tradīcijas, kā tiek gaidīts Jaunais gads: vai tā ir rosolu kalnu iznīcināšana vai burbuļojošo dzērienu malkošana, vai sen neredzēto draugu sastapšana, vai zilā ekrāna apbrīnošana, vai dejas līdz rītam. Tomēr ir lieta, kura mūs visus vieno. Vecgada vakaram tuvojoties, mēs pārskatam gada sasniegumus, vērtējam tos un domājam par vēlmēm nākamajam gadam. Katrs no mums klusi vai arī skaļi cer, ka vēlmes piepildīsies – mīlestība atnāks, bērni klausīsies, veselība plauks, bizness paplašināsies, jaunās mašīnas atslēgas vai gredzens būs rokā, alga pieaugs, palmas šalks virs galvas un visas nelaimes un depresijas būs tālu prom!

Tajā brīdī, kad  vēlme ir noformulēta, tai ir fantastisks pašrealizācijas impulss un potenciāls! Runā, ka šajā mirklī iedarbojas 72 stundu likums! Tas nozīmē sākt realizēt savu vēlmi nekavējoties.


Dalīties.

Atstāt Ziņu