Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze gadu mijas nedēļai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā jutīsies kā no jauna piedzimis un tavā dzīvē var aizsākties kaut kas jauns. Spēks un enerģija plūdīs pāri malām. Sagaidi atbilstošus apstākļus un tikai tad virzies uz priekšu. Par steigu un nepacietību labāk aizmirsti. Lai īstenotu savus plānus, vajadzēs sadarboties ar kādu cilvēku. Tā tu atrisināsi problēmu vai izkustināsi no nulles punkta nepadarītās lietas. Ja kādu aizvainosi, viņš parādā nepaliks, bet pateiks visu, ko par tevi domā. Labs laiks līgumu parakstīšanai. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu