Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Numeroloģiskā prognoze FEBRUĀRIM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šis mēnesis turpinās iesildīt galvenajām šā gada aktivitātēm. Mēnesis nebūs pārāk darbīgs, bet bagāts ar informāciju. Informācija nāks no visām pusēm, tā tikai jāapdomā, kritiski jāvērtē un jāizsver, kas tev der un kas nē. Būtiski saprast, kas tieši tev šķiet pareizs, derīgs un izmantojams. Var parādīties dažādi riskanti piedāvājumi un apšaubāmi solījumi. Lai saprastu, ko tie slēpj, palīdzēs informācijas pārbaudīšana un pārliecināšanās par reāliem faktiem. Skaisti vārdi un komplimenti ļoti glaimos, taču nevajadzētu uz tiem uzķerties, jo lielākoties tie nenāks no sirds, bet tiks izmantoti, lai gūtu no tevis kādu labumu. Labs laiks uzsākt mācības, izzināt ko jaunu, analizēt informāciju. Velti šo laiku, lai izprastu savas vēlmes, ko tu patiesi gribi, bet kas ir sabiedrības uzspiestie stereotipi par veiksmīgu cilvēku. Centies uz apkārt notiekošo raudzīties ar prieku vai vismaz ar labvēlīgu attieksmi.

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 • Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 • Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu