Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Numeroloģiskā prognoze FEBRUĀRIM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šis mēnesis parādīs visa gada tendences. Ja šajā mēnesī saslimsi vai sajutīsi naudas grūtības, viss gads var sagādāt vilšanos un problēmas finansiālajā jomā. Ja februāris paies mierīgi un stabili, arī atlikušais gads būs pret tevi saudzīgāks. Šajā mēnesī vari nokļūt sarežģītā situācijā, bet atradīsies kāds labvēlis, kurš tev palīdzēs. Arī pati steidzies palīgā tiem, kam nepieciešama tava palīdzība. Labvēlīgs periods mājokļa remontam vai jaunas mājas būvniecībai. Visus darbus centies veikt kolektīvi – darbā kopā ar kolēģiem, bet mājās iesaisti ģimenes locekļus savos darbos, tas jūs satuvinās un uzlabos mājas atmosfēru. Bez tam šogad ļoti nepieciešams tuvinieku atbalsts, tāpēc jau laikus pieradini savējos, ka tev var būt vajadzīga palīdzība gan lielākās lietās, gan mājas darbiņos.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu