Vārda dienu svin: Mintauts, Alfs, Bernadeta

Numeroloģiskā prognoze DECEMBRIM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šis mēnesis būs pretrunīgs – no vienas puses, būs liela nepieciešamība pēc stabilitātes, drošības, tāpēc strādāsi un rūpēsies, lai visās jomās viss ir kārtībā. No otras puses – tā vien gribēsies piedzīvot ko skaistu un meklēsi garīgumu visās ikdienas norisēs. Nav izslēgts, ka var uznākt depresīvas izjūtas par it kā pazaudēto gadu. Neko darīt, kāds gads ir bijis, tāds tas jāpieņem. Vari izdarīt secinājumus par šo gadu un padomāt, ko varētu darīt citādi un kā sevi un savus tuvākos iepriecināt, ja neskaidrā situācija turpināsies. Vari pārdomāt, kādus mērķus gribi un vari sasniegt tuvākajā laikā un ielikt tiem pamatu. Lai depresija un drūmas domas netiek klāt, lasi vērtīgu literatūru, klausies mūziku, iedvesmojies no mākslas darbiem. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu