Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze decembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

is mēnesis ir piemērots laiks, lai uz dzīvi paraudzītos no cita skatu punkta. Apdomā visus piedāvātos priekšlikumus, bet neaizgulies un nenokavē īsto brīdi. Darbojies, uzsāc jaunas lietas, parādi savas zināšanas un spējas, lai ieliktu pamatu nākamā gada darbiem. Greizsirdība un šaubas būs slikti padomdevēji – tās var aizmiglot skatu un veicināt kļūdainu lēmumu pieņemšanu.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu