Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze DECEMBRIM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ecembris ir piemērotākais laiks gada kopsavilkumam. Būs grūti visu iecerēto paveikt un noslēgt, bet novērtē, ka tu esi daudz paveikusi visa gada laikā, tāpēc necenties par katru cenu piepildīt visus plānus. Esi kopā ar saviem mīļajiem cilvēkiem, viņu atbalsts tev palīdzēs sasniegt iecerēto. Intuīcija var pateikt priekšā, kas nākamajos 12 mēnešos jāpaveic. Var parādīties jūtīgums un nedrošība, tāpēc centies mazāk ļauties emocijām. Satraukuma brīžos var palīdzēt praktiska darbošanās – kārto mājokli, izgatavo vai vismaz iesaiņo dāvanas tuvajiem cilvēkiem, pagatavo ko garšīgu savam un ģimenes priekam. Tava uzmanība pret mīļajiem tiks novērtēta. 


Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!


Dalīties.

Atstāt Ziņu