Vārda dienu svin: –

Numeroloģiskā prognoze AUGUSTAM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Augustā atkal būs daudz, daudz, daudz darba. Laiks no fantāzijām pāriet uz nopietniem darbiem. Ja atteiksies no kāda darba vai pienākuma, vēlāk tāda rīcība var nopietni atspēlēties. Ja nejūti novērtējumu, apbalvo sevi pati. Pat neliels prieks dos papildu pozitīvo enerģiju, un tā šajā laikā būs ļoti nepieciešama.

Beidzot būs jārisina arī samilzušās problēmas, jo pārāk ilgi tās ir atliktas, un no nepatīkamā nevar mūžīgi izvairīties. Šajā laikā sapratīsi, ka visam ir robežas, arī sapņiem.

Šī mēneša uzdevums ir tevi piezemēt, likt saprast, ka skrienot neko daudz nesaskriesi. Koncentrējies uz galveno, svarīgāko, jo var parādīties vilinājums sagrābt visu, bet visu nekad neiegūt. Atvaļinājumā šajā laikā labāk neiet, jo būs jāsaskaras ar dažādiem ierobežojumiem. Visi notikumi var kļūt par labu pamatu jaunām un būtiskām pārmaiņām.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 • Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 • Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Foto: Anastasiia Malai, Unsplash.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu