Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze augustam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Numeroloģe
Līga Bērziņa, www.pasaules.lv

ajā mēnesī radīsies vēlme iziet cilvēkos un parādīt, ka pusgads nav pagājis velti un kaut kas labs ir sasniegts, kā arī paskatīties, ko sasnieguši citi. Labs laiks abstraktai, netradicionālai mākslai. Ja pašai nav dotību nodarboties ar mākslu, tad vari iegādāties kādu pilnīgi nepraktisku, bet skaistu mākslas priekšmetu dzīvokļa interjeram vai sev pašai vai apmeklēt mākslas muzeju, kurā sen vai nekad nav būts.  
Var rasties vēlme paiet malā no sabiedrības un veltīt laiku saviem mīļajiem. Dari to, jo drīz atsāksies darbu straujais skrējiens, un ģimenei laika atliks mazāk. Lai skaists pēdējais vasaras mēnesis!

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

IESPĒJA – VIRTUĀLIE NUMEROLOĢIJAS PAKALPOJUMI!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu