Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze AUGUSTAM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ugustā neplāno lielus veikumus, jo savā ceļā sastapsi šķēršļus. Nav jēgas lauzties dubulti aizslēgtās durvīs. Pat tad, ja tu tās atlauzīsi, zaudējums būs lielāks nekā ieguvums. Šaubīties ir cilvēcīgi, tāpēc atpūtini nervus un nekaitini sevi un citus cilvēkus. Svarīgi nekritizēt sevi un nejusties pārākam par citiem. Var parādīties aizdomīgums ar stipri emocionālu nokrāsu, kas var radīt pārpratumus un konfliktus. Labāk dodies svētceļojumā sakārtot domas un nomierināt iekšējos urdītājus.  


Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!


Dalīties.

Atstāt Ziņu