Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Numeroloģiskā prognoze APRĪLIM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā mēnesī darba cītība trīskāršosies. Vari strādāt daudz un efektīvi, bet jāiemācās deleģēt darbus, lai viss smagums nav jānes vienatnē. Lai uzlabotu darba kvalitāti, meklē partnerus un palīgus. Iespējams saņemt pelnītu novērtējumu par savu ieguldījumu darbā. Pēc marta apjukuma radīsies sajūta, ka tomēr kontrolē savu dzīvi, nevis tikai peldi. Var parādīties iespēja nopelnīt. Labs mēnesis, šajā gadā labākais, darbībām ar nekustamo īpašumu – vari mainīt dzīvesvietu, īrēt, izīrēt, pārdot vai pirkt dzīvokli, māju vai varbūt vasarnīcu. Ja plānots uzsākt mājas būvniecību, vismaz pamatus ielikt vajadzētu tieši šajā periodā. Var uzsākt jaunus biznesa projektus. Ņemot vērā pašreizējo situāciju, aktuāls būs viss, ko var darīt attālināti vai virtuāli. Pirmajā vietā tomēr būs darbs un karjera, nevis ģimene.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu