Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze aprīlim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

prīlis būs kā zaļa oāze apnicīgajā ikdienas pelēkumā. Šajā mēnesī valdīs prieks, ja vien pati nepacentīsies to sabojāt ar apnicīgiem ikdienas darbiem. Ja jādara kas garlaicīgs un nepatīkams, labāk to atliec uz nākamo mēnesi (ja vien tas ir iespējams), jo maijā tādām lietām būs īstais laiks. Atvelc elpu, lai ar jauniem spēkiem sagaidītu nākamo mēnesi.

Dodies ceļojumā vai kādā braucienā. Ja nav plānots atvaļinājums, palūdz, lai tevi nosūta komandējumā vai vari sākt mācības kursos. Labs laiks reklāmai, savu panākumu un sasniegumu prezentēšanai. Runā un raksti, dalies ar domām, tevi uzklausīs, sadzirdēs un pat sapratīs. Ievies savā darbavietā radošumu un kādu personīgu akcentu, lai prieks iet uz darbu un strādāt.

Var gadīties lielāki tēriņi, arī par bezgaumīgām un nevajadzīgām lietām. Bet neko nenožēlo, kādreiz var atļauties arī neprātīgu rīcību. 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālās numeroloģijas piedāvājums Tev!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu