Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Numeroloģiskā prognoze 9.-15.februārim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā redzēsi iesākto darbu rezultātus. Tava enerģija un šarms pievilks cilvēkus, naudu un panākumus. Ja tev piedāvā iespēju pakāpties pa karjeras kāpnēm, ieņemt vadītājas amatu vai uzņemties jaunus pienākumus, neatsakies no tā. Vari piedalīties sacensībās, konkurences cīņā, kādā konkursā vai pat loterijā. No tavas šīs nedēļas aktivitātes būs atkarīga tava karjera un panākumi. Neaizmirsti par saviem tuvākajiem darba skrējienā. Vairāk nekā tavi panākumi un nauda viņiem nepieciešama tava uzmanība un mīlestība. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu