Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Numeroloģiskā prognoze 29.decembris-4.janvāris

Pinterest LinkedIn Tumblr +

edēļas sākumā vari justies kā atvaļinājumā, kad atpūsties un pārdomāt, kas tev vajadzīgs, no kā vari atteikties. Pabeidz iesāktos darbiņus, atdod parādus – gan materiālos, gan emocionālos. Varbūt tava palīdzība vajadzīga kādam mazāk  aizsargātam un vājākam. Būs nedaudz skumji, bet gada pēdējās dienās tas ir tikai normāli. Jau no gada pirmajām dienām radīsies spēcīga vēlēšanās sākt ko jaunu, bet vēl pacieties. Sagaidi jauno darba nedēļu un tad ķeries pie plānotā. Ceturtdienu un piektdienu velti saviem mīļajiem un tuvajiem, apliecini savu mīlestību, izrādi rūpes, iepriecini viņus.

Lai visiem veiksmīgs, radošs, enerģisks un mīlestības piepildīts Jaunais gads!

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā  >>
Sastādīja sertificēta numeroloģe Līga Bērziņa,pasaules.lv

________________________________________________________________

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu