Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze 26.oktobrim līdz 1.novembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā vajadzētu tikt skaidrībā ar finansēm – jāsarēķina ienākumi un izdevumi, uzkrājumi un pat potenciālās pensijas apmērs. Iespējams, vajadzēs padomāt par nākotnes uzkrājumiem un vecumdienām. Vajadzētu, cik vien iespējams, nomaksāt parādus, kredītus, rēķinus, līzinga maksājumus. Derētu izvētīt, kas patiesi ir vērtīgs un vajadzīgs, un no kā var atteikties. Ja strādā kādā lielā uzņēmumā, šī var būt veiksmīga nedēļa sadarbībai ar starptautiskajiem partneriem. 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu