Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze 22.-28.decembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +


Lai gan darba nedēļa pavisam īsa, šis ir laiks, kad redzēsi iesākto darbu rezultātus. Tavs šarms pievilks cilvēkus, naudu un enerģijas. Vari pakāpties pa karjeras kāpnēm, ja piedāvā augstāku amatu, neatsakies no tā. No tavām aktivitātēm šajās divās darba dienās atkarīga tava tālākā karjera. Vari saņemt kāroto atzinību mācību iestādē vai darbā. Pirmdien no agra rīta pārdomā visu, ko vēlies sasniegt līdz gada beigām un janvāra sākumā.

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā  >>
Sastādīja sertificēta numeroloģe Līga Bērziņa,pasaules.lv

 

________________________________________________________________

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu