Vārda dienu svin: Oskars, Ritvars, Anvars

Numeroloģiskā prognoze 2021: pārmaiņu, iespēju, attīstības gads

Pinterest LinkedIn Tumblr +

2021. gads Universā nāk ar cipara 5 enerģiju. Nepacietīgais, ātrais un impulsīvais Piecinieks reaģē uz jebkuru izaicinājumu, apstākli vai kairinātāju. Piecinieks necieš rutīnu un vienmuļību, viņam nepieciešama darbība, kustība, dzīve. Pieciniekam nav svarīgas atmiņas, viņu saista šodiena, rītdiena, pastāvīgi piedzīvojumi un iespaidi. Piecinieks vienmēr ir gatavs jauniem pārdzīvojumiem un riskam, nebaidās ziedot visu, ja kāds apdraud viņa neatkarību vai patstāvību. Piecinieks interesējas par visu, kas viņu ieskauj, viņš nevēro notikumus no malas, bet vienmēr kļūst par līdzdalībnieku lielajā piedzīvojumā, ko sauc par Dzīvi.

Piecinieku interesē absolūti viss, un viņš visā aktīvi darbojas līdzi, lai arī nekur nopietni neiedziļinās. Viņš ir drosmīgs un bezbailīgs, viņu piesaista nezināmais un viss, kas sola brīvību un pārmaiņas. Pieciniekam allaž ir milzum daudz ideju, kas balstās uz intuīciju un iedvesmu. Piecnieks ir individuālists, tāpēc tas ir neatkarīgs, noraida visas saites un ierobežojumus, asi pretojas jebkādiem norādījumiem no malas. Piecinieks atrodas pastāvīgā cīņā par savu brīvību, tāpēc tas jāvada inteliģenti un diplomātiski, lai neuzliesmotu grūti apvaldāmās dusmās. Katru jaunu dienu Piecinieks sāk citā noskaņojumā, kas var svārstīties no melanholijas līdz eiforijai, no bikluma līdz agresivitātei. Pret idejām, cilvēkiem un situācijām Piecinieks izturas vēsi, tās viņam ir vienaldzīgas, ja vien netraucē īstenot viņa mērķus.

2021. gads ir deviņu gadu cikla piektais – vidējais – gads, kas iemieso sevī piecinieka īpašības. Šis ir pārejas periods, kas ļauj izmainīt ierasto dzīvesveidu, reizēm pat visradikālākā veidā. Daudziem būs jāpārskata savs pasaules uzskats, jāsāk viss no nulles un jāsarauj saites ar kādu daļu no savas pagātnes. Dzīves ritms būs ātrs, nemierīgs, bet rezultātā gaidāmi uzlabojumi, izaugsme, virzība, iegūtā brīvība. Nav izslēgts, ka starp gada sākumu un beigām daļa cilvēku izmainīsies līdz nepazīšanai. Šis būs izaugsmes, iespēju paplašināšanas, avantūru un attīstības gads. Būs grūtāk sevi disciplinēt, koncentrēties darbam, jo gaidīs daudzas interesantas nodarbošanās. Svarīgi neizniekot spēkus, censties visu iesākto padarīt līdz galam. Piemērots laiks, lai (saprātīgi) riskētu un nozīmīgi pavirzītos uz priekšu. Noteikti vajadzēs izdarīt izvēles, kas prasīs ātru reakciju. Nedrīkst aizmirst par gudrību un saprātu.

Šis gads būs negaidītu notikumu, interesantu tikšanos un auglīgu ideju gads, arī brīvības un pārmaiņu gads. Jādomā, ka varēs atkal ceļot, iepazīties ar jauniem cilvēkiem, gūt jaunus iespaidus. Piemērots laiks mācībām, labi uzsākt apgūt ko jaunu, par ko sapņots iepriekš. Uzlabosies attiecības ar nozīmīgiem cilvēkiem, bet svarīgi nepazaudēt vecos draugus. Varēs spīdēt ar radošo potenciālu, darbs priecēs un nesīs ienākumus, arī mīlestības dzīvē būs daudzi patīkami brīži. Vientuļie cilvēki var kļūt neparasti aktīvi – sagaidāmas negaidītas pazīšanās, tikšanās, daudzi sakari. Attiecībās esošajiem pastāv risks pārkāpt uzticības zvērestu – gribēsies valdzināt, radīsies liela vēlme pēc neatkarības. Labākajā gadījumā tas atsvaidzinās ikdienas rutīnu un atjauninās attiecības, sliktākajā gadījumā var novest pie šķiršanās. Galvenais šajā trauksmainajā gadā – nepārcensties gada sākumā, citādi līdz gada beigām var zaudēt spēkus, un notikumi vairs par labu nenāks. Visam jānotiek ar mēru, arī alkām pēc brīvības, pārmaiņām, iepriekšējā gadā nokavētā atgūšanai.

Taro gada kārts – Virspriesteris. Tas paver iespējas mācīties, varbūt pat apgūt okultās zinības. Var nākties izdarīt izvēli – veidot karjeru vai ļauties mierīgai ģimenes dzīvei. Darbā pārdomu un paveiktā izvērtēšanas laiks. Veiksmīgs gads radošo profesiju pārstāvjiem. Nav vēlams slēgt svarīgus ilgtermiņa līgumus. Mīlestības dzīvē pastāv iespēja satikt cilvēku, ar kuru vienos garīgas intereses, šis cilvēks var kļūt gan par mīļoto, gan skolotāju. Ja ģimenes dzīvē radušās domstarpības, padomu var sniegt psihologs vai astrologs. Līdzsvars ģimenē turēsies nevis uz sadzīviskām, bet garīgām vērtībām. Labs laiks pārcelties uz jaunu dzīvesvietu. Jāsargās no psihosomatikas, par neveselības pamatu var būt psiholoģiskas problēmas.  

 


Ieskaties arī, ko sola zvaigznes!

HOROSKOPS 2021. GADAM

Izskanot 2020., lielo pārmaiņu gadam, varam teikt, ka vienu varenu apli esam noslēguši un nu mums priekšā garīgas izaugsmes un jaunas izpratnes veidošanās laiks. Jau pirmajos 2021. gada metros būs sajūtama šī jaunā laikmeta garša.

Dalīties.

Atstāt Ziņu