Vārda dienu svin: Oskars, Ritvars, Anvars

Numeroloģiskā prognoze 2020: resursu uzkrāšanas un pienākumu gads

Pinterest LinkedIn Tumblr +

2020. gads Universā nāk ar cipara 4 enerģiju. Šis skaitlis nozīmē nopietnību, atbildību, metodiskumu un veselo saprātu. Četrinieks ir ļoti piesardzīgs, prātīgs un konservatīvs, tāpēc parasti neriskē un nepakļauj briesmām savu stāvokli, viņš pieņem lēmumu tikai tad, kad ir izanalizējis visus aspektus un secinājis, ka attiecīgajā gadījumā ir izredzes uz panākumiem. Četrinieks izceļas ar pastāvību, disciplinētību un neatlaidību, efektīvi izpilda savus pienākumus un ar savu stipro gribu un pacietību, kas dažkārt pāraug spītībā, sasniedz visus mērķus. Četriniekam parasti nekas nenāk viegli. Kamēr citas vibrācijas par kaut ko sapņo, Četrinieks dara savu darbu. Četrinieks nav tik enerģisks kā citi skaitļi, viņam ir nosliece uz analīzi, viņš netic tam, ko nav redzējis un nezina, viņam pašam viss jāpiedzīvo un par visu jāpārliecinās. Četrinieks ir gatavs kļūt arī par cilvēktiesību aizstāvi un revolucionāru, kas cīņā pret netaisnību, aizstāvot apspiestos, spēj izmantot pat vardarbību.

2020. gads ir deviņu gadu cikla ceturtais gads, kas iemiesos sevī četrinieka īpašības. Šajā gadā visa enerģija jākoncentrē darbam, jo tas ir stabilizācijas, resursu uzkrāšanas un pienākumu gads. Neatlaidīgi jāstrādā, nedrīkst atteikties ne no viena darba piedāvājuma. Ja esi domājusi atpūsties un atvilkt elpu pēc iepriekšējos gados paveiktā – labāk atpūtu atlikt un pievērsties pienākumiem. Tas atmaksāsies 8. cikla gadā (2024.), kad gūsi peļņu par iepriekšējo septiņu gadu sasniegumiem. Šis gads pārbaudīs tavus fiziskos un garīgos spēkus. Saudzē spēkus, iemācies no darba gūt prieku arī tad, ja tev šķiet, ka esi iestigusi rutīnā un atalgojums neatbilst paveiktajam. Pieņemtajiem lēmumiem, rīcībai un domām būs tālejošas sekas, tāpēc naudu un resursus ieguldi tikai drošos projektos, apmeklē kvalifikācijas celšanas kursus, sāc mācīties vai papildini izglītību ar to, kas nepieciešams darbam. Atvaļinājumu labāk pavadīt tuvāk zemei, laukos, palīdzot tuviniekiem, nevis siltajās zemēs laiskojoties.

Veiksies viss, kas iepriekš ieplānots, pilnīgi jaunas lietas labāk atstāt uz nākamo gadu. Jāizvairās no mēģinājumiem aptvert neaptveramo, jāizvairās no no negatīvisma, pesimisma. Piemērots gads nekustamā īpašuma iegādei, mājokļa apdrošināšanai, var noslēgt laulību, ieņemt vai dzemdēt bērnus – tas vairos stabilitāti. Ja esi brīva, ir izredzes satikt mīļoto cilvēku. Noteikti izvairies no konfliktiem ar tuvākajiem, mīļoto cilvēku, kolēģiem. Var apmeklēt psihoterapeitu, jo šajā gadā vieglāk tikt galā ar bailēm, novērst laulības krīzi, psiholoģiskās problēmas, kas nāk no bērnības, ģimenes. Saudzē un uzlabo veselību, jo šajā gadā enerģētika vājinās, pašsajūtu var pasliktināt nomāktība un nervozitāte.

Ja šī gada februārī saslimsi vai nonāksi finansiālās grūtībās, viss gads būs smags. Ja februāri pārdzīvosi mierīgi, arī otrais pusgads pret tevi būs maigāks. Gada enerģiju vieglāku padarīs zaļās krāsas visi toņi.  

Taro gada kārts – Imperators. Var rasties vēlme  uzņemties līderes lomu un nežēlosi spēkus, lai sasniegtu noteiktos mērķus. Tomēr vēlams paļauties uz ietekmīga, autoritatīva vīrieša spēku. Darbā labāk turpināt iesākto, jo gads nav piemērots jauniem izaicinājumiem un projektiem. Ievēro likumus, noteikumus, tradīcijas. Esi piesardzīga, parakstot līgumus. Attiecībās uzticies mīļotā stiprajam plecam, pieņem viņa noteikumus. Sadzīvē un ģimenē piemērots laiks sakārtot juridiskos jautājumus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, mantojumu. Neuzspied saviem ģimenes locekļiem savu viedokli!

Dalīties.

Atstāt Ziņu