Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze 2.-8.februārim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

o nedēļu veiksmīgi vari veltīt sev, savai iekšējai būtībai. Padomā, kam tu velti savu laiku, vai viss, ko tu dari, ir derīgs tieši tev. Pārskati savu dzīvi – varbūt kaut ko prasās mainīt vai uzlabot. Analizē vājās vietas savā dzīvē, darbā un biznesā. Vēlams vairāk laika pavadīt vienatnē. Ja rodas jautājumi, meklē atbildes. Vari izmēģināt jogu, meditāciju, aizej uz baznīcu vai svētnīcu. Uzkrāj spēkus, jo jau nākamajā nedēļā būs cītīgi jāstrādā. 


Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā  >>
Sastādīja sertificēta numeroloģe Līga Bērziņa,pasaules.lv

________________________________________________________________

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu