Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze 19.-25.janvārim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

magnējas enerģijas nedēļa. Nevajag lūkoties nākotnē un baidīties par to, vai spēsi nopelnīt, iztikt, visu samaksāt. Dzīvo šodienā. Strādā un dari to, kas ir šeit un tagad, un pamazām viss sakārtosies. Svarīgi salikt visu pa plauktiņiem, atlaist to, kas nomāc. Atdod parādus. Izdari to, kas ir tavos spēkos, bet neraizējies par to, ko nevari mainīt. Otrdienas pēcpusdienā sākas jauns mēness, raksti vēlmju lapu, pārdomā, ko vēlies sasniegt nākamā mēness cikla laikā. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā  >>
Sastādīja sertificēta numeroloģe Līga Bērziņa,pasaules.lv

________________________________________________________________

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu