Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Numeroloģiskā prognoze 16.-22.februārim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā vari justies kā atvaļinājumā. Gaisā virmo pavasaris, arī sirdī un prātā vairāk vēlme pavāļāties, palaiskoties, nevis domāt par darbu un pienākumiem. Izmanto laiku lietderīgi un pārdomā, kas tev pašai ir vajadzīgs, no kā vari atteikties. Pabeidz iesāktos darbiņus, ne pie kā jauna labāk neķeries, ievelc elpu pirms nākamā darba cēliena. Vari atbrīvoties no liekajām, nevajadzīgajām lietām, attiecībām, cilvēkiem, arī parādiem.  Var būt nedaudz skumji, bet tādā gadījumā padomā – varbūt tava palīdzība nepieciešama kādam vājākam, neaizsargātam, kādam, kam ir grūti. Iespēja palīdzēt ir lielisks līdzeklis skumju pārvarēšanai. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu