Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze 12.-18.janvārim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

edēļa nesīs duālas sajūtas. Var būt prieks par to, ka dzīves ritms pamazām atgriežas ierastajās sliedēs, darbs veicas, bērni paklausīgi un ziema arī skaista. Bet tajā pašā laikā var iezagties sajūtas, ka jāšķiras no visa liekā, novecojušā – darba, cilvēkiem, attiecībām. Nejūties tāpēc vainīga, atlaid visu veco, turpmāk tev tas nebūs vajadzīgs. Nevelc visu kā smagu bagāžu sev līdzi. Ir īstais laiks attīrīt savu dzīves telpu, varbūt arī atteikties no kāda nelāga ieraduma. Ja uzmācas šaubas un rodas neatbildami jautājumi, palasi izglītojošu literatūru, iestājies kursos, aizej uz kādu izstādi vai teātra izrādi.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā  >>
Sastādīja sertificēta numeroloģe Līga Bērziņa,pasaules.lv

________________________________________________________________

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu