Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģes Līgas Bērziņas prognoze JANVĀRIM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ācies deviņu gadu cikla noslēdzošais – devītais – gads. Rodas vēlme pārdomāt, kas paveikts gandrīz deviņos gados. Gribas pārmaiņas, bet nav skaidrs, kādas. Var rasties spēcīga vēlēšanās uzsākt ko jaunu, bet labāk nevajag. No šajā mēnesī uzsāktajiem lielajiem projektiem un iepazīšanās var iznākt vien vilšanās. Vērienīgus un tālejošus plānus kaldināt nav jēgas, ir jātiek galā ar pašreizējiem uzdevumiem. Ja tomēr dzīve piespēlē kādu jaunu aizsākumu, pieņem, ka tas var nebūt ilgstoši, un izbaudi to bez pārmērīgi lielām gaidām un cerībām. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu