Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

Novembra privilēģijas Dr.Mauriņa Vēnu un Lāzermedicīnas klīnikā

Pinterest LinkedIn Tumblr +


SAŅEM PRIVILĒĢIJAS ĀRSTĒŠANAI
JAU RĪT UN BEZ MAKSAS!

epazīstinām ar novembra mēneša piedāvājumu Dr.Mauriņa Vēnu klīnikas un Lāzermedicīnas klīnikas Privilēģiju kartes īpašniekiem! Kartes saņemšanai bez maksas vari pieteikties  www.venucentrs.lv un www.lazermedicinasklinika.lv!

Ī

Īpaša cena lāzerepilācijas procedūrām
Liekais apmatojums mūsdienu sabiedrībā netiek uzlūkots kā pozitīvs skaistuma kritērijs. Lāzermedicīnas klīnika piedāvā atbrīvoties no liekā apmatojuma ātri un bez sāpēm. Apmatojuma likvidēšanai ir radīti dažādi līdzekļi – depilējoši krēmi, epilācija ar vasku, kā arī epilācija ar gaismu jeb fotoepilācija. Latvijā fotoepilāciju veic ar dažādiem lāzeriem vai pulsa režīmā strādājošām intensīvās gaismas iekārtām, kas ir gana efektīvas, bet sāpīgas. Lāzermedicīnas klīnikā ir pieejama AlmaLasers (Izraēla) jaunākās paaudzes diožu Soprano® XLi lāzerepilācijas aparatūra, kas ļauj veikt lāzerepilācijas procedūras ar inovatīvu pieeju. Procedūras ir nesāpīgas un tās var veikt visu gadu neatkarīgi no saules aktivitātes, turklāt, ilgtermiņā šīs lāzerepilācijas procedūras ir pat izmaksu ziņā lētākas par citiem epilācijas veidiem, piemēram, vaksāciju. Jaunākās paaudzes lāzeri strādā nevis impulsu, bet nepārtrauktas darbības režīmā, uzkarsējot matu saknītes nevis pēkšņi, bet pakāpeniski. Šī pieeja arī ļauj efektīvi veikt epilāciju bez sāpēm.

20% atlaide pirmreizējam vēnu duplekssonogrāfijas izmeklējumam un ārsta konsultācijai
„Duplekssonogrāfija – tā ir pilnīgi nesāpīga ātra un ļoti informatīva diagnostikas metode. Abu kāju izmeklēšana parasti aizņem 10-15 minūtes. Procedūras laikā precīzi var noteikt virspusējo un dziļo vēnu saslimšanu. Gadījumā, ja tiek atklāta patoloģija, uzreiz tiek sastādītas ārstēšanas plāns.”

 

15% atlaide mehāniskai limfodrenāžas procedūrām
„Mehāniskā limfodrenāža tiek pielietota gan ārstnieciskā, gan kosmētiskā nolūkā un tās darbības pamatā ir organisma fizioloģisko procesu aktivizēšana. Tiek stimulēta “liekā” šķidruma un vielmaiņas gala produktu izvadīšanu no organisma, kā rezultātā samazinās tūskas un celulīts.”

 

15% atlaide ķīmiskajam pīlingam

„Lāzermedicīnas klīnika piedāvā ķīmisko pīlingu sejai, kaklam un dekoltē zonai. Pīlings tiek veikts, izmantojot Francijas skaistumkopšanas kompānijas Filorga preparātus.. Procedūras pamatā ir ādas virsējā slāņa daļēja nolobīšana / attīrīšana, izmantojot glikolskābi. Pateicoties ķīmiskā pīlinga efektivitātei, tā ir viena no populārākajām skaistumkopšanas procedūrām cīņā ar ādas novecošanos”.

Vairāk par piedāvājumu uzzini www.venucentrs.lv un www.lazermedicinasklinika.lv!

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu