Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Nodrošini bērnu, atliekot 1 eiro dienā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ikviens vecāks savam bērnam vēlas dot labāko. Un gandrīz katram no mums ir sanācis piedzīvot, ka šim labākajam nepietiek naudas, izvairīties no šādām situācijām var palīdzēt uzkrājumi, ko veidosi sava bērna nākotnei.

Viens, ja bērns pieprasa jaunāko iPhone modeli vai modes dizainera radītu tērpu, bez šīm lietām, protams, var iztikt. Daudz svarīgāk savai atvasei ir nodrošināt iespējas, kas ietekmēs visu viņa dzīvi – labu izglītību vai starta kapitālu savam dzīvoklim. Tā dēvētās Vecās Eiropas valstīs vecāki jau gadu desmitiem spējuši atbalstīt vieglāku bērna iekļaušanos pieaugušo

Kāpēc krāt? Nu kaut vai tāpēc lai savam bērnam nodrošinātu iespēju studēt, tātad veidot stabilu nākotni Joprojām populārākā nākotnes profesija ir ārsts, programmētājs, arhitekts. Tu taču zini, ko cik maksā studijas Latvijas augstskolās! Iespējams Tavam bērnam paveiksies un viņš mācīsies budžeta grupā, bet ja nē? Jebkurā gadījumā papildu kapitāls bērnam būs labs pamats, kas var tikai paplašināt viņa iespējas.

Kā krāt? Ir daudz iespēju , kā uzkrāt līdzekļus. Ir vecāki, kuri bērna ikmēneša pabalstu novirza atsevišķā bankas kontā vai ikdienas atliek krājkasītē 1 EUR dienā – gadā 360 EUR. Vecāki, kuri vēlas ne tikai uzkrāt, bet arī apdrošināt sevi, izmanto uzkrājošo dzīvības apdrošināšanu. Kāpēc? Jo tādējādi gan sakrāsi kapitālu, ko bērns varēs izmantot izglītībai vai citiem mērķiem, gan apdrošināsi savu dzīvību,, varēsi izvēlēties nelaimes gadījumu apdrošināšanu, kritiskās slimības. Šāda apdrošināšana darbojas 24 stundas diennaktī neatkarīgi no atrašanās vietas – skolā, mājās, darbā, treniņā vai ārzemēs. Turklāt Tu varēsi izmantot arī valsts paredzētos iedzīvotāju ienākuma nodokļa atvieglojumus un atgūt 23% no uzkrājumā iemaksātās summas, kas nepārsniedz 10% no taviem bruto gada ienākumiem.

Vairāk

Dalīties.

Atstāt Ziņu