Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Nedēļa, kad ‘grozīt naudu’: numeroloģiskā prognoze nedēļai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ī nedēļa ir labs laiks finanšu darījumiem, ieguldot naudu, vari gūt peļņu.  Izmantojot radošumu, biznesā var gūt panākumus un piedzīvot finansiālu triumfu. Pieaugs tava ietekme uz citiem cilvēkiem. Vari reklamēt savu biznesu, stāstīt par saviem panākumiem un sasniegumiem. Labs laiks lieliem pirkumiem un darījumiem. Var izdoties izdevīgi pārdot kādu lielāku lietu. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālās numeroloģijas piedāvājums Tev!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu