Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Ne tik trauksmains kā 2017. Numeroloģiskā prognoze 2018.gadam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Universā 2018.gads nāk ar cipara 2 enerģiju. Cipars divi atbilst Mēnesim, kas ir sievišķās enerģijas nesējs. Divi ir diplomātijas, sadarbības, saskarsmes, partnerības skaitlis. Divnieks harmonē ar visiem, tāpēc šis gads visiem būs nedaudz vieglāks, mazāk trauksmains nekā iepriekšējais. Sabiedrībā un cilvēku noskaņojumā vairāk dominēs maigas, sievišķas enerģijas. Divnieka svarīgākā vērtība ir mierīga un harmoniska vide. Šajā gadā cilvēkus saistīs viss skaistais, kultūra, radīsies vēlme paaugstināt savu intelektu un izglītības līmeni. Mazāk interesēs materiālais, ērtības; vēlme izcelties mazināsies, cilvēki var kļūst pieticīgāki, piekāpīgāki, ar mazākām pretenzijām pret apkārtējiem. Dominēs intraversija, pasivitāte, šķitīs, ka laiks iet mazliet lēnāk un notikumi nav tik strauji kā 2017.gadā. Saskaroties ar agresiju vai nokļūstot sarežģītā situācijā, divnieks var zaudēt savaldīšanos un līdzsvaru.

2018.gads ir deviņu gadu cikla otrais gads, kas ir labs gads, lai mierīgā garā turpinātu iepriekšējā gadā iesākto. Iepriekšējā gadā cilvēks vairāk rakājās sevī, bet nu vajag saprast un pieņemt, kādas robežas nosprauž apkārtējā vide – cilvēki, notikumi, apstākļi, kādas ir iespējas sasniegt savus mērķus. Tāpēc var sajust neapmierinātību, vilšanos, jo gribas, lai viss notiek ātrāk. Ja rodas grūtības, ar tām var akli cīnīties, bet var arī pieņemt situāciju un meklēt palīdzību. Tad arī var sākt meklēt izeju no grūtībām. Ar pieri sienā skriet gluži vienkārši nav īsti prātīgi. Tomēr nevajag tikai sēdēt un gaidīt, līdz veiksme nostāsies tev līdzās. Gads prasīs cītīgu darbu, kas arī tiks dāsni atalgots.

Savā ziņā šis ir informācijas gads, kad var uzzināt daudz jauna, iegūt papildu norādes, kā tālāk darboties, kādā virzienā doties. Svarīgi sadarboties ar nozīmīgiem cilvēkiem. Mierīgs gads, bet jārēķinās, ka ne viss būs atkarīgs tikai no tevis. Pastāv iespēja saskarties ar pretējiem viedokļiem, kas ne vienmēr saskanēs ar tavām domām. Cipars 2 pauž divdabīgumu, līdzsvara noturēšanu, savienību dibināšanu vai saraušanu. Vari sajusties atkarīgi, ar grūtībām reaģēsi uz notikumiem, ne vienmēr spēsi tos kontrolēt. Iespējams, palēlināsies ritms, parādīsies ārējā un iekšējā spriedze.  Ja esi pārmēru paškritiska un asi uztver kritiku, tad var rasties grūtības noticēt saviem spēkiem. Tomēr var atklāties citi ceļi un iespējas, tāpēc turi acis vaļā.

Darbā nav vērts sākt ko radikāli jaunu, labāk uzlabot to, kas jau eksistē. Iespējama kavēšanās, lēmumu novilcināšana, līgumu laušana un domstarpības. Labāk veiksies tiem, kas strādā komandā. Vari mainīt darbu, dzīvesvietu, pārcelties pat uz ārzemēm. Ir vērts pievērsties veselīgam dzīvesveidam, veselības problēmu risināšanai.

Piedzīvosi daudz dažādu emociju, un visas saistīsies ar partnerības jautājumiem. Šis ir labs gads attiecību veidošanai un stabilizēšanai. Ja vēl nav atrasts partneris, tieši šajā gadā ir visas iespējas iegūt laimi un mīlestību. Ja esošajās attiecībās ir slēpta spriedze, tā tikai pastiprināsies. Var nākties uzlabot attiecības, bet tam nepieciešams sekot savai intuīcijai un parādīt elastību. Nav izslēgts, ka notiks īslaicīga vai galīga attiecību saraušana. Savukārt, ja tavās partnerattiecībās valda harmonija, tās tikai nostiprināsies un var novest līdz kopdzīvei vai kāzām.

Taro gada kārts – Virspriesteriene. Tā norāda, ka pienācis laiks dzīvē daudz drošāk un uzstājīgāk piedāvāt savas zināšanas. Virspriesteriene neapsola tūlītēju veiksmi, bet dod labvēlīgu zīmi neapmulst šķēršļu priekšā. Visi šķēršļi ir tikai mūsu prāta un dvēseles elastības pārbaudījums. Ar tiem saskaroties, nav jābaidās izrādīt sievišķīgas rakstura īpašības – romantismu, atklātu sirsnību, sentimentu. Ar mēru gan, protams! Virspriesteriene norāda uz iespēju satikties ar gudriem skolotājiem un iegūt labu izglītību. 

 

 

 

 

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, spied uz kupona un saziņas formā raksti mums savu kontaktinformāciju. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu