Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Naudas, varas un panākumu laiks. 2015.gada numeroloģiskā prognoze

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ākamais, 2015.gads nes skaitļa 8 enerģiju. Cipars astoņi sastāv no diviem apļiem – garīgā un materiālā, tas simbolizē bezgalību un atdzimšanu. Visu gadu jācenšas harmonizēt un noturēt līdzsvarā garīgās vērtības un materiālās intereses. Šogad sevišķi svarīga prasme atrast kopīgu valodu ar citiem cilvēkiem. Svarīgi, kādu iespaidu atstāsi uz apkārtējiem. Daudz kas atkarīgs no personības spēka, pievilcības un prasmes piesaistīt cilvēkus savām idejām. Padomā par imidža maiņu, lai tas atbilstu statusam.

Citus pārsteigs un piesaistīs tavi panākumi, spēks, spēja apburt. Neaizmirsti par garīgu bagātināšanos, apmeklē vērienīgus pasākumus, krāšņas teātra, operas un baleta izrādes, lasi klasiķu un atzītu rakstnieku darbus, apmeklē muzejus un gleznu izstādes. Izmēģini savus spēkus kādā radošā jomā – varbūt tu visu mūžu esi vēlējusies sākt gleznot vai rakstīt – dari to šogad!

Atalgos pēc nopelniem – gan par labo, gan slikto
2015.gads ir naudas, varas un panākumu laiks. Gads var būt bagāts ar dažādiem notikumiem un niansēm. Ražas un nopelnu laiks, karmas gads. Šajā gadā vari saņemt visu, kas sastrādāts iepriekšējos septiņos gados. Tevi atalgos pēc nopelniem. Tiks samaksāti rēķini par labo un slikto, par padarīto iepriekšējos gados, bet īpaši ceturtajā – 2011. – gadā. Ja nav slinkots un līdzšinējā darbā izmantota uzkrātā pieredze un zināšanas, šajā gadā uzlabosies materiālā situācija, gaidāms paaugstinājums amatā, algas pielikums. Viss sasniegtais parādīs tavus panākumus dzīvē, bet neveiksmes liecinās par likteņa mācību nepietiekamu atstrādāšanu. Ja darbošanās pagātnē ir bijusi pretrunā karmiskajiem uzdevumiem, gaida veselības un materiālās problēmas un nopietnas nepatikšanas. Ne vienmēr izdosies saņemt to, ko vēlies, biežāk saņemsi to, kas izrādīsies labākais tev. Tikai ne vienmēr to sapratīsi jau uzreiz. Viss notiks tā, kā tam jānotiek. Paļaujies, ka ir kāds gudrāks, kas zina labāk.

Šajā gadā jātiecas pēc sasniegumiem. Nepieciešama godkāre un laba intuīcija. Labi veidot karjeru, iegādāties nekustamo īpašumu, sākt ko jaunu – visās dzīves sfērās būs veiksme. Tomēr nav vēlams neko sasteigt un censties mainīt notikumu gaitu. Katrā problēmā, kas radīsies ceļā, jāsaskata iespēja pašapliecināties. Laiks darbam ar naudas enerģiju. Izvairies no nepārdomāties, pēkšņiem pasākumiem. Pacenties pārvaldīt savas finanses. Būs vairāk izdevumu, bet arī vairāk ienākumu. Vari saņemt jaunu darba piedāvājumu, no tā nevajadzētu atteikties.

Gribēsies ģimenes problēmas risināt ar naudu
Attiecības var nevesties tik gludi kā pārējās dzīves jomas. Nauda un panākumi atstās ēnā ģimeni, gribēsies ģimenes problēmas risināt ar naudu. Daudzi var saskarties ar to, ka otram gluži vienkārši neatliek laika. Lai saglabātu attiecības, centies atrast laiku, ko veltīt savam tuvākajam cilvēkam, dariet darbus kopā. Ja attiecības nav likteņa lemtas, tās var izjukt, bet brīvajiem ir iespēja satikt mīļoto cilvēku. Savu otro pusīti vari sastapt visnegaidītākajās situācijās, tāpēc neatsakies iesaistīties pasākumos, doties ceļojumā vai komandējumā, vai apmeklēt tādas vietas, kur iepriekš neesi bijusi.

Gada laikā vari piedzīvot dažādus notikumus, iegūt citu skatījumu uz dzīvi, problēmām un cilvēkiem sev līdzās. Izvērtē, kas patiešām ir tavs, bet visu lieko un nevajadzīgo atmet. 

Taro gada kārts – spēks
Šī kārts simbolizē gribasspēku – mūsu uz iekšējām pārmaiņām vērsto enerģiju, kas spēj mainīt pasauli ārpusē. Tā ir drosme, pašapziņa un izturība izdarīt iesākto līdz galam, liekot lietā savus talantus. Būs vajadzīgs ne tik daudz vīrišķais un fiziskais spēks, cik sievišķīgais, iekšējais, kas nāk no pārliecības par sevi, no savu „ieroču” apzināšanās un prasmes tos pielietot. Sievietes spēcīgākais ierocis ir mīlestība, kas nepieciešama neapvaldīta mežonīguma pieradināšanai. Tur ietilpst gan otras puses vajadzību un dziļāko vēlmju izprašana, gan kļūdu piedošana. Spēka kārts iesaka katrā darbībā ielikt arī emocijas, darboties ar pilnu krūti, nerēķinot un neskopojoties. Tas ir apsolījums, ka visu šķēršļu pārvarēšanai un iecerētā piepildīšanai spēka pietiks, kaut arī ceļš nebūs īss un viegls. 

________________________________________________________________

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu