Vārda dienu svin: Strauja, Gudrīte

Motivācijai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nāk diena, iet diena. Un tik steidzīgiem soļiem, ka brīžiem netiekam laikam līdz. Bet ik dienas mums ir tiesības un iespējas atvēlēt sev mirkli, lai sakārtotu savu pasauli, savas domas un spēkus! Mēs varam padarīt savu pasauli skaistāku. Mēs bieži vien meklējam muļķīgus attaisnojumus, tam, ka mums nav laika sev, sakārtot sevi, savas, domas, savus spēkus un uzklausīt sevi un savas vēlmes. Mēs varam iemācīties dzīvot savādāk! Ikviens to var!

Dzīvot skaistāk, pozitīvāk, priecīgāk, laimīgāk un piepildītāk. Nedaudz piepūles, kuras vēlāk pārvērtīsies par lieliskiem panākumiem! Katru dienu pamostamies ar pateicību, ar prieku un enerģiju.

No rīta uzmundrinām sevi ar možu dušu, mundru mūziku un pozitīvām domām. Izdomājam katrai dienai kaut ko pozitīvu. Jo ir tik daudz skaistu lietu šajā pasaulē. Kad iemācīsimies tās saskatīt un atpazīt, ieraudzīsim citas krāsas savā dzīvē.

Domās ir neizsakāms spēks, domas rada pasauli. Tāpēc domāsim pozitīvi un ļausim vaļu skaistiem sapņiem, trakām idejām, uzmundrinošai mūzikai un labai pašsajūta. Mēs varam paši izmainīt savu dzīvi, vajag tikai to vēlēties un apņemties to darīt. Un pats galvenais saprast kā.

Pirmais solis, saprast, ka mūsos mājo neizsakāms spēks, enerģija, gudrība. Mēs katrs esam individualitāte, un tas ir mūsu dārgums. Tas nav nevienam, tas ir tikai mans! Atver acis un palūkojies uz pasauli savādāk. Tā, kā nekad neesi uz to raudzījusies. Ja iemācīsies saskatīt visas labās lietas sev apkārt, Tev atvērsies pavisam jauna pasaule. Ir tik daudz iespējas, tik daudz pozitīvisma, tik daudz burvīguma. Ir vērts to sev biežāk atgādināt! Atļauj sev justies lieliski!

Pareizs uzturs ir vislabākās zāles. Liec savam organismam uzņemt enerģijas devu. Zāļu tējas ir ne tikai veselīgas, bet piedod lielisku enerģijas lādiņu. Neaizmirsti uzņemt pietiekamu daudzumu šķidruma ik dienas savā organismā un komplektē to ar zāļu tējām! Šķidrums ne tikai izvada no organisma visu lieko, bet arī rada viegluma sajūtu. Neaizmirsti par C vitamīnu, nostiprini organisma imunitāti un uzlabo savu pašsajūtu Radi pārmaiņas. Neļauj sev ieiet apnicīgā rutīnā. Patīkamas pārmaiņas vienmēr spēj uzlabot mūsu pašsajūtu, kas savukārt izmaina pasauli mums apkārt.

Pārbīdi mēbeles, apģērbies skaistāk nekā ikdienā. Sameklē sev lieliskas sajūtas. Ej ar smaidu. Pasaule kļūs citāda, labāka, laimīgāka! Atdzīvini savu spēku, kas Tevī mīt! Tas ir neiznīcināms, tikai mēdz aizsnausties. Pamēģini biežāk to atmodināt, sapurināt, un ļaut tam vaļu!

Atrodi vietu, kurai piemīt neizskaidrojams spēks – baznīca, templis, vai izveido savu meditācijas vietu mājās, kur Tevi neviens netraucē. Izbaudi burvīgo klusuma mirkli. Ieklausies sevī.

Atslābinies, uzņem pozitīvo enerģijas devu. Klusuma mirklis un sevis uzklausīšana ir lieliskas brīnumzāles labai pašsajūtai. Meklē vietu, kur uzņemt pozitīvu enerģijas lādiņu! Ieelpo tikai pozitīvās domas. Negatīvās izelpo!

Esi draudzīga. Meklē domubiedrus, jaunus draugus, jaunas sadarbības iespējas. Atrodi kādu, ar ko izrunāties, kam paraudāt, kas uzklausa un nenosoda. Esi draudzīga pret cilvēkiem un meklē sev domubiedrus.

Nebaidies izpausties! Novērtē to, kas ir Tavs! Katra diena ir īpaša, burvīga un vienīgā. Sāc dienu ar smaidu. Atvēli sev vairāk laika nekā parasti. Neļauj sīkām, nenozīmīgām ķibelēm sabojāt Tavu ikdienu. Kas ir mazas ķibeles salīdzinājumā ar Taviem lielajiem plāniem un labajiem nodomiem? Mēs esam stipri, un nevienam, nekam nav tiesības mums maitāt, bojāt šo dienu! Brīvdienas ir tikai manas. Pienākumi var pagaidīt. Man ir tiesības veltīt laiku tikai sev. Esmu to pelnījusi. Es esmu īpaša! Esmu burvīga! Esmu viena tāda uz šīs pasaules!

Dalīties.

Atstāt Ziņu