Vārda dienu svin: Strauja, Gudrīte

Moderna ģimenes zobārstniecība Rīgā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sava zobārstniecība, kuras speciālistiem uzticaties, ir viens no galvenajiem faktoriem, kas palīdz uzturēt labu mutes veselību ilgtermiņā. Klīnika, kurā vienmēr esat gaidīti, kur pretī ir iejūtīgi un profesionāli speciālisti, kuri palīdz piepildīt sapni par veseliem un skaistiem zobiem. Ja esat šādas zobārstniecības meklējumos, tad Rīgā tāda ir “Dr. Apines zobārstniecības klīnika” visai jūsu ģimenei.

Augstas kvalitātes stomatoloģijas pakalpojumi

“Dr. Apines zobārstniecības klīnika” darbojas jau vairāk nekā 10 gadus un ir ģimenes uzņēmums, kurā ārsta arods ir cieņā jau vairākās paaudzēs. Klīnika vienmēr sekojusi līdzi aktuālākajām tendencēm zobārstniecības jomā, lai varētu sniegt aukstākās kvalitātes pakalpojumus saviem pacientiem. Klīnikā strādā pieredzējusi un profesionāla komanda, kas spēj nodrošināt plaša spektra pakalpojumus un atrisināt jebkurus ar zobu veselību un estētiku saistītus jautājumus.

Pacientiem tiek piedāvātas zobu pārbaudes un speciālistu konsultācijas, zobu labošana, ārstēšana un ekstrakcija, zobu protezēšana un implanti, kā arī zobu higiēna un balināšana.

Iejūtīga attieksme un patīkams ārstēšanas process

Par vienu no galvenajiem sava darba mērķiem klīnikas komanda izvirzījusi zobu ārstēšanas padarīšanu par pacientiem patīkamu procesu, ka vairs neizraisa bailes un satraukumu. Tik daudzas paaudzes ir nodevušas viena otrai šīs nepatīkamās emocijas, kas saistās ar zobu veselību. Ir laiks to pārtraukt un tā vietā ienest jaunas vēsmas. Tāpēc klīnikas komanda īpaši rūpējas par to, lai ikviens pacients saņemtu tikai to pašu labāko ne tikai saistībā ar pakalpojumu kvalitāti, bet arī cilvēcisku un iejūtīgu komunikāciju. Lai uzlabot pacientu labsajūtu un palīdzētu pārvarēt bailes, pieejama smieklu gāze, iespējams arī klausīties procedūras laikā mūziku, tāpat vajadzības gadījumā tiek nodrošināta zobu labošana pilnā narkozē.

Īpaši gaidīti arī paši mazākie pacienti

Bērni ir īpaši nozīmīgi “Dr. Apines zobārstniecības klīnikas” pacienti, kuri vienmēr ir mīļi gaidīti un aprūpēti ar vislielāko iejūtību un pacietību. Speciālisti ir pieredzējuši darbā ar mazajiem pacientiem, prot atrast kopīgu valodu un bez bažām paveikt nepieciešamos darbus zobu veselībai un skaistumam. Arī klīnikas vide ir pielāgota tā, lai bērni tur justos kā mājās – viņiem pieejamas gan spēles, gan rotaļlietas, kā arī vizītes laikā iespējams skatīties multfilmas, lai novērstu domas un mazinātu bailes. Un, protams, par pacietību katrs bērns tiek iepriecināts ar mazu dāvaniņu. Vairums mazo pacientu klīnikas speciālistiem jau kļuvuši par labiem draugiem, pie kuriem viņi labprāt nāk, lai regulāri pārbaudītu un salabotu zobiņus.

Komfortabla un ikvienam pieejama vide

Lai mazinātu satraukumu un palīdzētu pārvarēt bailes no zobārsta, klīnika iekārtota tā, lai vide būtu mājīga un patīkama. Padomāts gan par laika kavēkļiem, gan modernu un funkcionālu vidi visām pacientu grupām. Telpas pielāgotas arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, lai ikviens pacients bez apgrūtinājumiem varētu saņemt sev aktuālos zobārstniecības pakalpojumus. Klīnikas telpās vienmēr valda gaiša un priecīga noskaņa, kuru pacienti sajūt uzreiz, ienākot pa durvīm. Vairums jauno pacientu kļūst par pastāvīgajiem klientiem un ar prieku atgriežas klīnikā atkārtoti.

SOS pieraksts un vizītes arī sestdienās

Domājot par klientu ērtībām un mūsdienu steidzīgā dzīves ritma diktētajiem apstākļiem, “Dr. Apines zobārstniecība” pielāgojusi savus pakalpojumus tā, lai varētu apmierināt visu pacientu vajadzības. Ja nav iespējams apmeklēt klīniku darba dienās, tad pieejams arī pieraksts sestdienās. Kā arī tiek sniegti SOS pakalpojumi gadījumos, ja ir akūtas sāpes, traumas vai stāvokļa saasinājums, kas neļauj gaidīt līdz noteiktajai vizītei. Palīdzība tiek sniegta tajā pašā vai nākamajā dienā.

Uzziniet vairāk par klīnikas pakalpojumiem, cenām un piesakiet vizīti vietnē apinesklinika.lv.

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu