Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Mēs- Latvijai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mēs visi, kas dzīvojam Latvijā, esam Latvijas sirds, sirds, kas funkcionē un liek Latvijai dzīvot. Mums ir atstāts svarīgs mantojums – rūpes par savu tēvzemi. Par zemi, valsti, par kuru smagi cīnījās, mūsu senči, vectēvi, vecvectēvi. Par zemi, pa kuru staigājam, par tradīcijām, kuras mīlestības vārdā ir mantotas gadu gadiem, un tā ir īpaša vērtība. Par dabu, mežiem, pilsētām, ciematiem, lauku sētām. Tik burvīgs skaistums mums pieder! Un mēs varam to nosargāt, attīstīt un sakopt, tas ir mūsu pienākums.

Izpratne par savu tēvzemi, cieņa, mīlestība – tā ir mūsu vienīgā iespēja nosargāt, izaugt un turpināt nodot šo mantojumu saviem bērniem un nākamajām paaudzēm. Iemācīt bērniem mīlēt, cienīt, sargāt un cīnīties par savu zemi. Saprast patiesās vērtības, saprast, ko nozīmē patriotisms. Tās nav pionieru kaklasaites un padomju laika ierindu skates.

Tā ir brīva Latvija, tā ir nesavtīga mīlestība pret savu tēvzemi. Mēs esam burvīga tauta, vienreizējs spēks, cīņasspars, varonība, drosme. Liksim lietā šos dotums un cīnīsimies par savu Tēvzemi, sargāsim un mīlēsim. Nezaudēsim latviskās vērtības, jo, pazaudētas, tās vairs neatgūsim. Tas ir mantojums, cieņa ne tikai tagad, bet cieņa pret mūsu senčiem, cieņa pret mūsu nākamajām paaudzēm un atbildība par to, kam tālāk nodosim šo, mums uzticēto mantojumu. Neļausim vilties tiem, kas mums tic, neļausim vilties paši sev.

Vienkārši mīliet savu valsti, saudzējiet, nepiesārņojiet un godprātīgi audziniet jauno paaudzi, lai mūsu Latvija būtu drošās rokās… Šobrīd ir grūts periods un ir sabiedrības daļa, kas ļaujas pesimismam, padodas, neredz jēgu, ir daļa, kas iemieso sevī naidu, kas pārvēršas par lipīgu slimību un virmo gaisā, kā tāda gripa. Priecē, tas, ka tomēr ir vēl liela daļa, kas ir imūna pret šo gripu, un saglabā ticību un ir vēl daļa, kas cīnās un enerģiski darbojās. Bet ir cerība, ir iespēja mums iet un darboties un neļaut Latvijai pagrimt. Mēs taču esam tie Latvieši, kas cīnās, kas grūtībās nenolaiž rokas un grūtā brīdī nepamet savu valsti, bet ir gatavi uzņemties atbildību, un neaizmirst izpratni par cēlu mīlestību un izpratni par tēvzemi.

Ar labām domām – cēliem mērķiem, savai Latvijai!

Aira, www.patriotiem.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu