Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Mēnesis, kad gads sākas pa īstam: februāra numeroloģiskā prognoze

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ebruāris ir svarīgs tavā dzīvē, jo tieši šajā mēnesī gads sākas pa īstam. Viss jaunais, kas atnāks šajā laikā, būs tev nozīmīgs un svarīgs. Vari sākt jaunus, lielus projektus, savu biznesu. Nešaubies par saviem panākumiem un spēju ietekmēt cilvēkus.  

Šis ir arī finansiālo panākumu laiks. Izrādi ambīcijas, nebaidies riskēt, aktīvi rīkoties, pierādi sevi, apliecini savus talantus un dotības. Ambiciozie centieni var atstāt maz laika mīlestībai un romantikai. Emocionālā aizraušanās var palikt otrajā plānā un tikt pakļauta galvenajam mērķim – ambīciju apmierināšanai. Rūpes par partneri nebūs prioritāte. Neaizmirsti, ka februārī ir Valentīna diena un atceries sagādāt mīļu pārsteigumu savam mīļotajam cilvēkam.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu