Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Mekleju sievieti,kas butu gatava dalities sava pieredze..

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveikas..gribetos,ka kaada padalaas ar savu pieredzi dziivee,ar to kaa speeja klut par to,kas tagad ir,kur radaat speeku,kur radaat iedvesmu,kas vispaar juus uzveda uz shii celja..? Kaa juus eset taas par kuraam sobriid juus visi deevee..?:) Gribeetos saprast kaa jums ir gaajis..vai es esmu vieniigaa kurai skiet nav speeka,drosmes,ir daudz bailju un nedrosiibas,bet visvairaak jau KLJUUDU dziivee..:( Un taa kaa dzivoju ar viramati,delu un viru viena 2istabu dzivokliti,esmu spiesta katru dienu izbaudiit vinjas parmetumus,cik es ljoti visu daru nepareizi ut.t.
Teiksu godigi- mani kaitina tas,ka vinja ir tik gudra,bet es tik stulba un tada mulke..biezi rikojos mulkigi,kaa ari nespeju vinjai nekad acis neko pateikt,jo apmulstu un domas blokejas,vardi pa muti ara nespej iznakt vinjas klatbutne..nesaprotu kapec taa..? 🙁
Visvairak jau nepatik,kad sak uzstadit likumus uz mana berna- man taa vins jaapgerbj un taa jaabaro,jadod salveo,jo tas esot vajadzigs organismam un imunitatei ut.t..nu taa mums iet..tas protams no mana skatijuma..gan jau vinja to visu apgrieztu taa,ka esmu atkal mulke pedeja un neko nesaprotu no dzives un  taa,kas notiek..:D
Labi,gaidu..var ari privaati man..uz e-pastu ma10e@inbox.lv 

Dalīties.

2 komentāru

  1. Mīļā,tavā dzīvē nekas nemainīsies,kamēr jūs dzīvosiet kopā ar vīramāti!Tev ir sava ģimene un vīramātei sava,bet pagaidām jūs esat viņas teritorijā,tapēc arī jūs dzīvojat /un droši vien-strīdataies/pēc viņas noteikumiem.Izlasot šo tavu izmisuma vēstuli,skaidrs,ka tu tur esi pataisīta zemāka par zāli,tava pasapziņa iznīcināta ,jau pat savā skatījumā esi stulba muļķe-tāpēc darit to jo ātrāk ,jo labāk.Uzraksti,cik tev gadi un vīramātei?

  2. Aira Jēkabsone on

    Sveika! Neteikšu, kas Tev jādara, vien padalīšos savā pieredzē un izteikšu Tev savu viedokli, varbūt tas Tevi iedvesmos! <br><br>Neesmu nekad dzīvojusi ar savu vīramāti un nekad savā dzīvē neesmu cietusi no tā, ka kāds uzspiež savu viedokli, grib pamācīt un cenšas pakļaut, lai gan protams ir centušies! Tam visam spēju stāvēt pāri, jo man ir stings savs viedoklis un sava pārliecība. Bez strīdiem, skandāliem esmu parādījusi savu nostāju. Jo tā ir mana izvēle-dzīvot savu dzīvi! Ar savu prātu, uzskatiem, domāšanu! <br><br>Skaidrs, ka dzīvojot kopā ar vīramāti Tev ir jārēķinās ar viņas autoritāti, jo tā diemžēl ir, ka vecāki cilvēki domā, ka viņi ir gudrāki par jaunajiem, zina vairāk. Bet neviens, vienalga cik vecs vai pieredzējis, Tev nekad nepateiks, kas labāks Tavam bērnam , tikai Tu pati kā māte! Veidojat ar vīru paši savu dzīvi, būsiet brīvi un laimīgi!

Atstāt Ziņu