Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

Meklejot padomu….

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveiki!Pēc ilgām pārdomām izlēmu tomēr uzrakstīt,jo sirds jau pārāk pilna un nezinu,kur meklēt padomu vai atbalstu,varbūt vienkārši gribas vissu sāpi izteikt.Mazliet aprakstīšu par sevi-esmu 26gadus jauna,diezgan veselības problēmu,dzīvoju ar mammu un aprūpēju viņu,jo viņa man uz gultas ir.Esmu bez darba,jo veselības dēļ nevaru diemžēl strādāt jebkuru darbu.Tā nu sanācis,ka esam viena otrai tikai,radi neinteresējas par mums,cik nu viņu ir,kontaktus gandrīz neuzturam.
Sanācis tā,ka dzīvē ne maz smagu brīžu piedzīvots-tuvu cilvēku zaudējums,vistuvāko un mīļāko cilvēku nodevība,smagums,kas jānes veselības dēļ un daudz kas cits.Draudzeņu man arī nav,tikai paziņas,kas arī mūždien aizņemti un uztur kontaktu tikai tad,kad viņiem kas vajadzīgs.Vispār jau mana vienīgā sabiedrība bez mammas ir dators un internets.
Dzīvē ir dažādi gājis ir arī bijuši ļoti labi laiki,kad nebija tādu finansiālu problēmu,bija darbs un pats smagākais tas,ka arī tad bija draugi,bet ka pazuda darbs,beidzās nauda,tad arī visas draudzenes pazuda.Esmu tāds cilvēks,ja man labi,tad vēlos arī ,lai citam ir labi,draudzenes to izmantoja,bieži kautko izmaksāju,pirku,dāvināju,bet,kad man sākās problēmas,tad nozuda,nevienam jau acīmredzot nava vajadzīgs cilvēks ar tādām problēmām.
Kauns jau teikt,bet kādu laiku vel uzradusies problēma ar alkoholu,kurā slīcinu savu smagumu…
Nezinu vai kāda mani sapratīs,būs jau kas nosoda,es saprotu.Būtu ļoti laimīga,ja kāds atrakstītu,vienkārši parunātos,iedotu padomu,pašlaik esmu savas dzīves krustcelēs un biedē doma,ka uz prieksšu skatoties redzu tikai tukšumu.
Mans e-pasts dina22222@inbox.lv
Jau iepriekš,paldies!!!!

Dalīties.

4 komentāru

  1. aizdomiga on

    Vari tikai pati pati un vēlreiz pati saprast, ko darīt.Kādreiz pastaigā pa centrālo tirgu un pavēro cilvēkus, redzēsi tādas sievietes…. Viņas taču arī bija jaunas foršas… vai tu arī to gribi? Tur jānocērt kā ar cirvi. Tad vēl arī nauda vajadzīga, kaut vai kāda susla dzerama. Nu ir taču katram mākonim zelta maliņa. Sievietes pierod ātrāk, un pirmkārt tas redzams uz sejas – slepies kā gribi. Padomā mazliet, lai izdodas, jo Tu tomēr to vari, es zinu.

  2. pankūciņa on

    Mēs nevaram gaidīt, kad kāds padarīs mūsu dzīvi labāku un skaistāku. Mums pašām ir jāpieceļas, lai cik tas grūti būtu un jārada sev tāda dzīve, kādu mēs vēlamies. Nebūs viegli, ņemot vērā vēl pašreizējo situāciju valstī, tomēr, kas grūti nāk to mēs novērtējam un nelaižam vaļā, cīnamies par to!<br>Tu neesi vēl satikusi savus īstos draugus, jo draugi būs ar Tevi visos "mēslos" atbalstot Tevi, kā arī gozēsies saulītē, baudot prieku un laimi.<br>Nav viegli sākt jaunu dzīvi, bet paņem to noderīgo, kas Tev ir pašlaik un sāc būvēt savu jauno dzīvi!

  3. Tu izķepurosies ja apzinies savu problēmu tā jau pa pusei pieveikta:)). Saņemies un cīnies padoties paspēsi vienmēr:)

Atstāt Ziņu