Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Manas labsajūtas noslēpums

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kad ar Vivido meitenēm izdomājām konkursu Manas labsajūtas noslēpums, šķita, ka tas taču ir tik vienkārši un interesanti, bet, ziniet, tagad mēģinot uzrakstīt, kas ir manas labsajūtas noslēpums, saprotu – tas nemaz nav tik viegli. Ir tik daudz lietu un nodarbju, kas man sagādā prieku un sniedz enerģiju, kā lai izvēlas tās, par kurām pastāstīt? Bet, nu, ķeros klāt!

Pats svarīgākais, lai es spētu izbaudīt dzīvi, ir sajūta, ka ap mani ir labi, mīļi un iedvesmojoši cilvēki. Līdzko man nākas diendienā sastapties ar kādu, kurš ir negatīvas enerģijas pilns, regulāri sūdzas vai čīkst, es pati sāku justies tukša un pelēka. Un, tādēļ, jā – es apzināti izvēlos, ar kuriem cilvēkiem pavadīt vairāk laika kopā un ar kuriem nē.

Man ļoti patika horeogrāfes Ineses Talles teiktais, ka garīgā un fiziskā labsajūta ir tandēms un tās nevar atraut vienu no otras.
Ar mani ir tieši tā. Varu baudīt grāmatas, mūziku, priecāties par jauku vakaru draugu kompānijā, bet patiesi labi jutīšos tikai tad, ja arī mans ķermenis dzīvos labsajūtā. Ja kaut kas sāp- galva, vēders, kājas, vienalga kas, noskaņot sevi, ka tu jūties labi, ir grūts uzdevums.

Dzīve gan ir raiba un tāpat jau nogurums vai stress, vai kāds apkārt klejojošs vīruss mēdz manu fizisko labsajūtu pamatīgi patraucēt. Tādos gadījumos man ir savi ieroči.

Pret noguruma vai stresa izraisītām galvas sāpēm (īpaši palīdzēja, rakstot maģistra darbu) – kafija +šokolāde + silta duša

Man kakao un kafijas pupiņu aromāts ir pati kārdinošākā smarža uz pasaules! Jau gatavojot tasīti kafijas, un sajūtot tās aromātu, galvassāpes sāk atkāpties.

Un šokolāde vienkārši ir brīnumzāles, nopietni! Nu samērīgos daudzumos, protams.
Tāds neliels triks- ja negribu, lai mans labsajūtas meklējošais velniņš apēstu visu tāfelīti uzreiz, pērku to īsto tumšo šokolādi ar 70% kakao.

Lai gan labprāt izbaudu arī atlaišanos aromātiskā putu vannā, vislabāk jūtos tieši pēc dušas. Iztēlojos, kā tekošais ūdens mani attīra un aizskalo prom visu, ko nevēlos paturēt – nogurumu, negatīvas emocijas.

Vasarā kārtīgu uzmundrinājuma devu manam ķermenim sniedza kontrastdušas, nu jau kādu mēnesi lienu diezgan karstās dušās, jo mājās vēl nav pieslēgta apkure, un tā kā jau esmu nosalusi, aukstā ūdenī mērcēties nemaz negribas.

Vēl daži mani labsajūtas ieroči:

Pret vīrusu tuvošanos – karsts upeņu dzēriens + pastaigas svaigā gaisā

Dzīvespriekam – dejošana (ai, kā man patīk tie sestdienas rīti, kad ieslēdzam mūziku un ar vīru laižamies dejā!)

Dvēselei – mežs
Ja ilgi neesmu izrāvusies no pilsētas, sāku just, ka smoku. Man ir vitāli nepieciešams redzēt, sajust, ieelpot dabas mieru un spēku.

Ai, ir vēl tik daudz nepieminētu lietu un nodarbju, kas man sniedz labsajūtu, patiesu prieku dzīvot un enerģiju, bet tas pats būtiskākais noslēpums ir – mīlestība. Es mīlu savu vīru, savu ģimeni, savus draugus un savu kaķi, savus suņus un jā, kas diemžēl šad tad pašai piemirstas, – es mīlu sevi!

Pastāstiet, kāds ir jūsu labsajūtas noslēpums?

 

!!! Konkurss – uzraksti, kāds ir tavas labsajūtas noslēpums un iegūsti labsajūtas kompleksu sevis palutināšanai no fitnesa un veselības studijām  sievietēm Vivido

Konkursa noteikumi- šeit


 

Dalīties.

Atstāt Ziņu