Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Manas labsajūtas formula

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tātad kas ir mani labsajūtas nodrošinātāji? Vārds labsajūta jau ietver sevī pašu būtiskāko – „laba sajūta”. Tas arī ir pats galvenais – labas domas un pozitīvas emocijas, kas rada šīs labās sajūtas.
Un patiesībā pat mazākā lieta spēj atnest pozitīvas emocijas, ja tikai uz to tā paskatās. Viss atkarīgs no uztveres. Mēs jau paši esam sava prāta saimnieki un varam izlemt, kuras domas un emocijas tur atstāt. Ja gadās kas jauks dienas gaitā, vairāk jākoncentrējas uz to, nevis vienu rupjību, ko izmetis kāds nepazīstams sabiedriskā transporta pasažieris.
Nu dzīvē gan jāatzīst gadās visādi un ir tiesa, ka negatīvais tomēr pielīp divtik stiprāk, nekā pozitīvais.
Kad nevaru tikt vaļā no kādas uzmācīgas sliktas domas vai nepatīkamām sajūtām mēģinu uzņemt dubultdevu pozitīvo emocijju. Ar kādu labu komēdiju, ko skatoties var smieties līdz asarām vai klausos mīļākās dziesmas, vai tiekos ar draugiem.
Ja runa ir par fizisko labsajūtu jāatzīst, ka vislabākā pašsajūta tiešām ir pēc kārtīga treniņa vai fiziska darba cēliena. Prāts it kā tajā laikā atslēdzas un atpūšas, domas neklīst pa galvu, tās pašas neuzbāzīgi sakārtojas un pēc stundas fiziskas kustēšanās ir tiiik viegla sajūta!
Un šo sajūtu spēju sasniegt ne tikai vingrojot, bet arī mazgājot grīdu, beržot vannu vai pulējot mēbeles. Varbūt kādam šķitīs jocīgi, bet jā – man tāda riktīga mājas tīrīšana spēj sagādāt labsajūtu!
Tā lūk. Pozitīvas emocijas un fiziska kustēšanās – tā ir manas labsajūtas formula.

Dalīties.

1 komentārs

  1. Līga Bebriša on

    Labs rakstiņš! Man arī patīk uzņemt labās emocijas satiekoties ar darugiem, vai vienkārši esot mājās ieslēgt savu mīļāko mūziku un tā riktīgi izkustēties, pavingrot. Teiksim tā, uzņemt sevī prieku :))

Atstāt Ziņu