Vārda dienu svin: Ivars, Ilgvars

11 komentārs

  1. Man Ziemassvētkos uzdāvināja oriflame mazo krēmiņu Tender Care Caramel,laba smarza uzklāju ik pa brīdim gan telpa gan ejot ārā,bet ka minusu varu minet to ka krēms ir jāklāj ar pirkstu (kas man ipaši prieku nesagadā jo vienmēr pirms krēma uzliksanas jānomazgā rokas.)Vēl ir labas eļļiņas kuras ražo Latvijā,ir nopērkamas stacijas vienā no tuneļiem mazā kioskiņā,mitrina pat tad kad aukstumpumpas.

  2. šajā gadījumā varētu noderēt cūku tauki ar cietu agregātstāvokli, tas palīdz līdz pat sešām stundām, ja jādodas tālākā ceļojumā tad var paņem līdzi šo ziedīti burciņā un uzklāt atkārtoti.

  3. manakosmetika.com on

    Lūpu sprēgāšana ir bijusi un būs daudzu sieviešu problēma, jo ne vienmēr ir iespējams sabalansēt vitamīnu un minerālvielu daudzumu organismā. Aukstā laikā lūpas ir pakļautas lielākam stresam, jo ik pa laikam tās aukstumā tiek nejauši nolaizītas vai izelpojot gaisu pakļautas aukstuma un sala iedarbībai. <br>Tāpēc vienīgais veids kā tās pasargāt ir mitrināt un uzklāt aizsarkārtu. Lielos mīnusos taukiem jābūt pusei no lūpu balzama sastāva. <br>Pamata pamatā jebkurš var pagatavot savu lūpu balzāmu. <br>1. Vajag bišu vai augu bāzes vasku<br>2. Vajag tauku bāzei <br>eļļas(klinģerīšu, jojobas, mandeļu un vēl 14 varianti) un taukus(c;uku un visi citi dabīgie, kuriem nav slikta smaka) vai sviestus(š'mango, kakao)<br>3. Vitamīnu E<br>4. var pievienot glicerīnu<br>5. un ēteriskās eļļas , bet tikai dabīgās nevis sintētiskās un pavisam nedaudz. <br>Visus vaskus un taukus un eļļas liek siltā ūdens peldē , lai izkausētu, kad izkusuši izņem no peldes pievieno pārēj'as sastāvdaļas un pilda konteineros lūpu balzāmiem(praktiskāki par ķobīšiem)<br><br>Un Jūsu lūpu balzams gatavs. Ja regulāri iesmērēsiet lūpas lūpas vairs nesprēgās . Bet jāskatās vai lūpu sprēgāšanu neizsauc vitamīnu trūkums organismā.

Atstāt Ziņu