Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Lielā Kvantu Pāreja

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pēc Maiju kalendāriem Kosmiskā gada beigas bija jau 2012. gadā. Tikai Dievs, savā mīlestībā, mums vēl iedevis nelielu laika sprīdi, kā skolā, kad eksāmenu laiks ir beidzies, bet līdz atestātu saņemšanai vēl brīvs laiks. Pat nav jāmācās un neko nopietnu nevar uzsākt.

Gaidot – varbūt kāds vēl attapsies no lielās skriešanas un aptvers, ka materiālā pasaule nav vienīgā, kurā mēs dzīvojam. Mēs esam kā koks, kam saknes zemē, bet lapotne debesu lokā.

Mēs te uz Zemes dzīvojam trešās dimensijas vibrācijās, bet mūsu Dvēseles atrodas ceturtajā dimensijā. Un jāpieliek garīgas pūles, lai mēs spētu sazināties ar savu Dvēselīti.

Kosmiskais mācību gads Dvēselei bija ap 26 tūkstoši gadu garumā. Piedzimšanas ritenī viņa apguva dažādas mācības, bet pa to pašu laiku, Dvēseles gaismas kristāli pamazām apsūbēja un tagad ir tādi tumši un smagi. Tikai tāpēc cilvēks sajūt depresiju. Viņš šādi sajūt, kā jūtas viņa Dvēselīte. Apzinies un palīdzi pats sev un savai Dvēselei.

Dvēseles ir dažādas, kā bērni skolā,- pirmklasnieki, otrklasnieki līdz pat vecākām klasēm. Katra, pirms iemiesošanās uz Zemes, apsolīja saviem kuratoriem izpildīt konkrētus uzdevumus. Ja Tu dzīvo tikai savas miesas apmierināšanai, tad Dvēselei nav cerību izpildīt apsolīto un viņa skumst. Un Tev pašam tas izpaužas tā,- it kā viss ir, tikai prieka nav! Tāpēc reizēm saka, ka bagātie nemaz nav laimīgi, lai cik naudas tiem būtu.

Tāpēc atrodi klusu brīdi sarunai ar savu Dvēseli, paprasi, lai caur sajūtām viņa dod ziņu, kā viņa jūtas? Varbūt viņai vajadzīga palīdzība?  Ja, Jā- viņa pati atradīs, kur un kā. Sadraudzējies ar viņu. Varbūt viņai vajadzīga pavisam niecīga palīdzība. Citus jautājumus uzdod tā, lai var atbildēt ar – jā vai nē. Un pasaki, kāda būs šī zīme. Vai kņudinājiens kādā ķermeņa daļā vienā atbildes variantā, un citā, pretējā gadījumā. Tā pamazām arī svarīgos brīžos viņa var dot Tev atbildi, kā rīkoties. Viņa taču atrodas augstākā dimensijā un situāciju saredz labāk.

Kvantu pāreja tuvojas nenovēršami un pamazām, pienāks brīdis, kad mēs viens otra Dvēseli saskatīsim.
Jo jaunāka Dvēsele, jo atstatums starp apziņu un viņu ir mazāks. Varbūt vajadzīga tikai neliela korekcija. Bet ko darīt, ja Dvēsele ir vecāka un atstatums pamatīgs? Kā saklausīsi? Uz Zemes vecās Dvēseles vairs nevarēs palikt, bet cik tālu tiks, ja dzīve risinās tikai materiālajās ikdienas rūpēs?

Ar apziņu tagad Tu izvēlies savai Dvēselei nākotni! Vai kopā ar gaismu un Dievu vai otru pusi?
Dievs ir tik tuvu, tikai pacel acis un nolaidies lūgšanā Viņa priekšā…

Esi ar Gaismu! Esi Gaisma!

Dalīties.

Atstāt Ziņu