Vārda dienu svin: Marģers, Anastasija

Lielā kvantu pāreja jau sākusies

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šobrīd smalkajās pasaulēs pāreja jau notikusi. Tikai te uz Zemes kāds mirklis ir iedots. Ieklausies, ko jūt Tava Dvēsele, ko viņa grib pateikt. Viņa ļoti labi zina par pāreju, jo Dvēsele dzīvo ceturtajā dimensijā, bet apziņa trešajā. Tas ir milzu attālums. Jo Dvēseles kosmiskais vecums lielāks, jo šis attālums ir lielāks. Vieglāk ir jaunākām Dvēselēm. Šodien zinātniski ir pierādīts, ka Zemes enerģētiskais līmenis no 2012.gada 7 Hz ir pieaudzis gandrīz uz pusi. Tāpēc tagad vieglāk sazināties ar savu Dvēseli. Viņa ir mūsu nemirstīgā daļiņa. Kad Dievs viņu radīja, viņš katrā ielika daļiņu sevis. Garajā dzīvju ceļā Dvēsele savāca zināšanas, iemantoja pieredzi un tāpat nes nevajadzīgās, sliktās atmiņas, kas ir smagas. Enerģētiski. Mūsu uzdevums ir apzināties, ka Dvēselei reizēm ļoti vajadzīga palīdzība, lai atbrīvotos no smagās nastas, lai viņas vibrācijas izmainītos, un  izdzīvotu jaunajās Kosmiskajās vibrācijās. Meklē, lūdz un atradīsi palīdzību!

Dvēselīte ir savākusi tik daudz zināšanu, un vienmēr atradīs atbildi uz jebkuru jautājumu ikdienā. Tā būs atkal, ja nodibināsim kontaktu ar savu Dvēseli! Pacelsim savas acis uz augšu. Tur mīt mūsu Dvēseles radītājs. Tēvs.

Šobrīd svarīgi dzīvot ar gaišu skatu un labu garastāvokli, jo pretējais kavē iedzīvoties jaunajās vibrācijās. Domāt labu, vēlēties labu un neļauties depresijai un bailēm. Dzīvot pozitīvā pasaulē un uz visu skatīties no pozitīvā skatu punkta.

Lai beidzot jūtam ar sirdi. Sirds nedala labos vai sliktos, viņa mīl. Laiks pacelties virs duālisma pasaules, esam to jau izdzīvojuši.
           

Dalīties.

1 komentārs

  1. Īpaša šogad ziema un pavasaris!<br>Kopš Pareizticīgo Ziemassvētkiem ir īpašs laiks. Dievkalpojuma laikā bija atnācis valdnieks no ļoti tāla visuma un tai vakarā visi cilvēki, kas atradās dievnamos un pat pie TV ekrāna saņēma to īpašo sēkliņu, kas Dvēselei atnesa jauno ziņu. Sējējs sēja sēklu, kur viņa nokrita- labā augsnē vai uz akmeņiem to redzēs ļoti drīz.<br>Lieldienu svētkos viņš atgriezīsies, lai vērtētu, kā aug sēkliņa.<br>Tie, kam sirdī degs gaimiņa- tiks ieraudzīti, jo, kur tumšs, to neredz. Par to bija teikts arī Bībelē.<br>Kas Mums jādara un kā sagatavoties pļaujas laikam? -Visas atbildes zina Dvēseles. Katrreiz meklēt atbildes savā Dvēselē. Arī,ja vienam cilvēkam skaidrs, kas darāms,tomēr viņš nevar zināt to, kas jādara otram…<br>Tāpēc svarīgākais, lai pāreja var notikt,- atvērt savu sirdi un Dvēseli Dievišķās enerģijas saņemšanai un atbrīvot tajā vietu Dievam un Gaismai. p.s. Vai Tu dzirdi savu Dvēseli?

Atstāt Ziņu