Vārda dienu svin: Daila, Veronika, Dominiks

Liekais svars- risinājumu meklēšana.

Pinterest LinkedIn Tumblr +

….un tā pienāca 8. janvāris. Svars 89 kg. Risinājuma meklēšana. Ārsta izmeklējumus tikko sāku, tātad , analīzes norādīja uz paaugstinātu holesterīnu, bet citādi viss ok. Hormonālo izmaiņu nav, tātad pirms menopauzes sindroms atkrīt. Izpētīju visas iespējamās diētas un nonācu pie secinājuma, ka visvieglāk būtu ievērot Dikāna diētas nosacījumus. Tāpēc vien, ka nav nekas jāsver un jāmēra. Gaļa man garšo, un pēc visa spriežot, ķēros “vērsim pie ragiem”. 5 dienas uzbrukuma fāze,( olbaltumvielas) pēc tam pārmaiņus viena diena dārzeņi bet otra olbaltumvielas + dārzeņi. Trešajā nedēļā pievienoju savai ēdienkartei vienu šķēli rudzu vai graudu maizi dienā.
   Pēc uzbrukuma fāzes- 12. janvārī, svars bija izkustējies ar mīnuss zīmi-85.5 kg. Tas arī laikam ir tas lielais dzinējspēks. Pa šo laiku izlasīju grāmatu , kur sīki un smalki norādīti gan produkti gan receptes, lai atvieglotu dzīvi šādiem tievēt gribētājiem.
   Neesmu nekāda čaklā sportiste, bet tie četri norādītie vingrinājumi no rīta un vakarā mudināja censties vēl un vēl. Smieklīgi, ka veicot pietupienus, kur dibengalam jāpieskaras papēžiem, vairākas reizes apvēlos kā tāda kukulīte, bet es tikai par to uzjautrinājos, jo sapratu, ka, ja ne šodien, tad rīt noteikti viss sanāks.
20. janvāris. Svari rādīja 83 kg. Saprotu, ka esmu uz pareizā ceļa. Stingri pieturos pie norādītiem produktiem un ļoti čakli vingroju norādītos vingrinājumus un papildus vēl griežu riņķi, jo vēdera daļa palikusi tāda ļumīga. Turpinājums sekos….

P.S. Zinu, ka Dikāna diēta prasa ļoti ilgu laiku (apmēram gadu), bet es ļoti vēlos atgriezties atpakaļ pie sava skaitā auguma, justies forši. Zinu, ja ir skaidrs mērķis un ceļš kā to sasniegt- noteikti izdosies.

Dalīties.

5 komentāru

  1. Heijā……sāku 7.janvāri ar 95.5kg.Tik liela nekad neesmu bijusi. Tagad ir 88,5 kg. Esmu pēc 30 gadiem atgriezusies sporta zālē un jūtos patiesi labi. Staigāju ik dienas 2 reizes pa 30 min vai pat vairāk. Dikāns palīdz,tikai esmu garīgā darba darītāja, tā kā domāju driz sākt augļus, jo cukurs smadzenēm vajadzīgs un labie tauki matiem un nagiem – avokado, piemēram. Lai veicas tev un man arī……

  2. Noteikti viss izdosies,tā tik turpini,galvenais pierast pie jaunas ikdienas-sporta un veselīgas partikas.Rezultāti jau ir,daži kg ir pazudusi,tas motivē.Tā tik turēt!

  3. malace! tu mani arī iedvesmoji, ceru, ka izdosies man arī nokļūt līdz sporta zālei jau otrdien 🙂 Veiksmi arī tev!

  4. un vasarā zemenes un citas ogas,un ābolu laikā tikai 1 ābols-dikti jau barga diēta,diez kā nav arī ar maizi un kartupeļiem

Atstāt Ziņu