Vārda dienu svin: Līga

Laista klajā grāmata ‘Neēd to, ja lieto šo’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ī grāmata paredzēta ikvienam, kurš īsu laiku vai gadiem ilgi lieto recepšu zāles vai bezrecepšu medikamentus. Nonākot pacienta lomā, nereti uzskatām, ka mūsu vienīgais pienākums ir lietot zāles saskaņā ar ārsta norādījumiem. Taču jāpatur prātā, ka daudzi pārtikas produkti var iespaidot ārstniecisko preparātu darbību – pastiprinot vai pavājinot efektu. Pastāv iespēja, ka uztura izvēles dēļ saņemsiet pārāk lielu vai pārāk mazu zāļu devu, to pat nenojaušot.

Grāmatā varēsiet sameklēt jums nozīmētās zāles un uzzināt, kādu pārtikas produktu un uztura bagātinātāju lietošanu ieteicams pārtraukt vai samazināt, lai nodrošinātu iespējami efektīvāku zāļu iedarbību. Tā būs sevišķi vērtīgs ieguvums cilvēkiem, kuri vienlaikus lieto vairāk nekā vienu medikamentu. Viegli uztveramā formā gūsiet uzziņas par dažādām zālēm, ieskaitot pamatinformāciju par zāļu darbību organismā.

Dr. Medlīna Hirša Fernstroma ir sertificēta klīniskās aprūpes speciāliste, veselības eksperte, neirozinātniece un dietoloģe. Viņa ir NBC televīzijas ziņu un raidījuma Today Show tiešā ētera eksperte veselības un uztura jautājumos.

Dr. Džons Fernstroms ir neirozinātnieks, starptautiski atzīts speciālists jautājumos par uztura un zāļu ietekmi uz smadzeņu funkciju. Viņš ir psihiatrijas, farmakoloģijas un ķīmiskās bioloģijas profesors Pitsburgas Universitātes Medicīnas skolā.

Dalīties.

Atstāt Ziņu