Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

9 komentāru

  1. Labi, ka esi jau pierakstījusies pie ārsta, gan jau labāk izskaidros, kas un kā ar tām tabletēm. Bet cik no sevis atceros, kad tās lietoju, pašai bieži gadījās saputroties, kaut kad aizmirsu iedzert, kaut kad sanāca iedzert ne tai dienai paredzēto, bet tas sīkums, jo tā tablešu darbība jau tomēr nepazūd tā vienā dienā, vismaz man tā šķiet.

  2. Es daru tā, ka katru dienu noteiktā laikā dzeru, lai neaizmirstu. Vienmēr pirms gulētiešanas vakaros, tāds kā rituāls jau izveidojies un izdodas ievērot.

  3. Mans ķermenis nepieņem neviena veida spirāli.Tā sacīt jāsaka-nekādi svešķermeņi organismā.Visu laiku staigāja šurpu turpu ,un izraisīja sāpes.Sākumā domājām ar ārsti ,ka nepareizi ieliktas,bet vēlāk tāpat nekas nemainījās

  4. Anna! Priecājies, Māte-Daba jeb Tavs ķermenis atsakās pieņemt svešķermeņus. Turpini ieklausīties sevī, pēti savu ķermeni, ciklu un Tu lieliski sapratīsi, kad vari samīļot savu vīriņu droši un kad vajadzētu izdomāt citu, drošu metodi (bez kontracepcijas biznesa atbalstīšanas). Kad savai ginekoloģei pateicu, ka jau 4.gadu nelietoju nevienu no medicīnas izgudrojumiem un netaisos lietot, ka beidzot jūtos lieliski, vesela, saņēmu klaju naidu un nosodījumu… Dabīgi ir neizsargāties, jo dabā taču ne priedīte, ne stirniņa, pat ne dzeguze nelieto spirāles, tabletes, u.t.t. un dzemdē tad, kad grib, nevis ak! iekritu…. Visas atbildes ir mūsos. Klausies sevī un esi laimīga, sievišķīga, vieda, mīloša un mīlēta!

  5. Anna > to Sany on

    es arī domāju, ka ar ieklausīšanos sevī pietiek, lai būtu saskaņā ar dabu un sevi, bet izrādās, ka nepietiek vis. Vakar uzzināju, ka man ir atgriezies CIN 3, lai arī kā man šķita, ka strādāju ar savu iekšējo pasauli (plus izgrieza iepriekšējo) , tas ir atpakaļ. Nav tik vienkārši tajā dzīvē viss.

  6. Kā teica kāda vieda sieviete – slimība nav sods, slimība ir atgādinājums, ka dzīvē esi novirzījusies no sava Dvēseles kursa. Atbilde joprojām ir Tevī. Atlaid un piedod visiem savas dzīves vīriešiem un ļoti, ļoti iemīli sievieti sevī… Tev izdosies! Kas meklē, tas atrod. Ja esi uzdevusi jautājumu, nāks atbilde. Varbūt ir pienācis laiks sākt dzīvot savu dzīvi, nevis tā, lai pārējiem ir labi?

Atstāt Ziņu