Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Kas no solītā piepildījies: atskats uz 2020. gada prognozēm

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jau atkal esam tuvu brīdim, kad gadu nomainīs gads. Un atkal klāt ir laiks, kad atskatīties uz to, ko katram no mums nesis aizejošais 2020. gads. Ik gadu šajā laikā SievietesPasaulē piedāvājam pārlasīt to, ko mums solīja gan astroloģiskās, gan numeroloģiskās prognozes gadam. Piekritīsiet, dažkārt tikai ar laika distanci spējam novērtēt to, kas no solītā piepildījies un kas – nē. Arī šajā gadā tradīciju nelaužam un ceļam ārā no arhīviem šā gada prognozes.

NUMEROLOĢISKĀ PROGNOZE 2020:
resursu uzkrāšanas un pienākumu gads

2020. gads ir deviņu gadu cikla ceturtais gads, kas iemiesos sevī četrinieka īpašības. Šajā gadā visa enerģija jākoncentrē darbam, jo tas ir stabilizācijas, resursu uzkrāšanas un pienākumu gads. Neatlaidīgi jāstrādā, nedrīkst atteikties ne no viena darba piedāvājuma. Ja esi domājusi atpūsties un atvilkt elpu pēc iepriekšējos gados paveiktā – labāk atpūtu atlikt un pievērsties pienākumiem. Tas atmaksāsies 8. cikla gadā (2024.), kad gūsi peļņu par iepriekšējo septiņu gadu sasniegumiem. Šis gads pārbaudīs tavus fiziskos un garīgos spēkus. Saudzē spēkus, iemācies no darba gūt prieku arī tad, ja tev šķiet, ka esi iestigusi rutīnā un atalgojums neatbilst paveiktajam. Pieņemtajiem lēmumiem, rīcībai un domām būs tālejošas sekas, tāpēc naudu un resursus ieguldi tikai drošos projektos, apmeklē kvalifikācijas celšanas kursus, sāc mācīties vai papildini izglītību ar to, kas nepieciešams darbam. Atvaļinājumu labāk pavadīt tuvāk zemei, laukos, palīdzot tuviniekiem, nevis siltajās zemēs laiskojoties.

Šeit pārlasāma pilna numeroloģiskā prognoze 2020. gadam.

 

HOROSKOPS 2020. GADAM:

izrādi diriģēs “skarbās planētas”, kurām patīk smags darbs

Šā gada izrādi no savām ērtajām pozīcijām Mežāžos vadīs Saturns. Koncentrējies uz sasniegumiem un panākumiem, Saturns mudina tiekties pēc tā, ko vēlies. Nospraud mērķi. Turies pie plāna. Saturns noteikti izaicinās un pārbaudīs, vai esi gatava darīt visu iespējamo. Vai esi tam gatava?

Otra šā gada valdošā planēta, jaudīgais Marss, palīdzēs jums nokļūt tur, kur vēlaties, turklāt, ātri. Gadu Marss sāks enerģiskajos, vērienīgajos Aunos, tu jau janvārī varēsi izsvītrot dažu labu lietu no darāmo darbu saraksta. Marsa konkurences gars Aunos jau no paša sākuma dos pozitīvas sajūtas par sasniegumiem.

Astroloģiskā gada raksturojums nebūtu pilnīgs, ja mēs nepieminētu trīs ne visai patīkamos Merkura retrogrādus, tāpēc uzmanieties no tiem februārī-martā, jūnijā-jūlijā un oktobrī-novembrī. Visi trīs šie retrogrādie cikli notiks emocionālajās ūdens zīmēs, tāpēc pieņem, ka cīņa ar emocijām un jūtām būs norma. Lai šogad pārdzīvotu šos Merkura retrogrādus, ir jāseko savai intuīcijai. Ja kaut kas šķitīs pareizi, tas droši vien tā arī ir.

Arī mazā, bet nozīmīgā transformāciju planēta Plutons šogad atradīsies čaklajos Mežāžos. Tas būs par lietu pārveidi un sākšanu no nulles, liekot pārliecināties, ja kaut ko ļoti vēlies un pietiekami centies, viss ir iespējams.

Šeit vari izlasīt, ko zvaigznes 2020. gadam solīja katrai zodiaka zīmei.

 

! Aizejošā gada prognožu lasīšana, starpcitu, ir aktivitāte, ko var iekļaut Jaungada sagaidīšanas ballītes plānā.

Dalīties.

Atstāt Ziņu