Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Kas no solītā piepildījies: atskats uz 2019. gada prognozēm

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ikgadu SievietesPasaulē piedāvājam iepazīties gan ar astroloģisko, gan numeroloģisko prognozi Jaunajam gadam. Tāpat – jau vairāku gadu garumā īsi pirms gadu mijas piedāvājam pārlasīt arī aizejošajam gadam solīto, jo ticam, ka dažkārt tikai ar laika distanci ir iespējams novērtēt to, vai un cik lielā mērā solītais tiešām ir piepildījies. Arī šajā gadā tradīciju turpinām un ceļam ārā no arhīviem šā gada prognozes.

NUMEROLOĢISKĀ PROGNOZE 2019:
ambīciju, jaunu lietu apguves un dzīves baudīšanas gads

2019. gads ir deviņu gadu cikla trešais gads, kas iemiesos sevī trijnieka īpašības. Šajā gadā jāpriecājas un jāsvin dzīve, jo dzīve arī ir svētki! Gribēsies cerēt, ka viss būs labi. Būs vēlme padzīvot vieglāk. Tas ir pozitīvi, vien jāatceras, ka visi svētki beidzas un sākas ikdiena. Tālab nav vērts sarežģīt savu dzīvi un izniekot visus savus resursus īsā laikā. Būs lielāki ienākumi, bet arī vairāk negaidītu izdevumu.

Šajā gadā veiksme būs to pusē, kuri vēlēsies redzēt, apgūt, uzzināt, izmēģināt ko jaunu. Ja vēlies atrisināt vecas problēmas, meklē jaunus risinājumus! 2019. gads iedvesmos uz radošumu, optimismu, spontānu rīcību, entuziasmu. 

Gads labvēlīgs ambīcijām un neprātīgām idejām, jo trakajiem taču pieder pasaule! Vien jāatceras, ka idejas tūlīt arī jāiemieso dzīvē. 

Visa numeroloģiskā prognoze 2019. gadam šeit.

 

2019. GADA HOROSKOPS:
gads, kad atmaksāsies iepriekšējo gadu darbs

Likuma un kārtības noteicējs Saturns jau kopš 2017. gada izskaņas ir nonācis savās mājās – Mežāžos, zīmē, kuru pārvalda, un tur atradīsies vēl līdz 2020. gadam. No šīm ērtajām pozīcijām Saturns 2019. gadā arī diriģēs parādi. Esot koncentrējies uz panākumiem un sasniegumiem, tas liks Jaunajā gadā tiekties un ņemt to, ko vēlies. Tāpēc nospraud mērķus un seko plānam, jo tu tiksi izaicināta un mudināta rīkoties!

Spēcīgā Marsa enerģija tev nāks talkā – palīdzēs tikt tur, kur vēlies, un ātri. Tā kā Marss gada sākumā atradīsies enerģiskajos un ambiciozajos Aunos, tad vari būt droša, ka kaut ko no savu darāmo darbu saraksta tu varēsi izsvītrot jau janvāra izskaņā.

Runājot par 2019. gadu, noteikti jāpiemin trīs Merkūra retrogrādi martā, jūlijā un novembrī. Tie visi noritēs emocionālajās ūdens zīmēs, tāpēc cīņa ar dažādām jūtām būs norma šajos periodos. 

It kā nelielais, taču nozīmīgais Plutons šajā gadā arī paviesosies Mežāžos, no pavasara līdz pat rudenim atrodoties retrogrādā kustībā. Šī stāvokļa galvenais vēstījums ir, ka, ja vien tu ļoti vēlies, viss ir iespējams, un tu vari sākt visu no jauna.

Šeit vari izlasīt, ko zvaigznes 2019. gadā solīja katrai zodiaka zīmei.

 

! Aizejošā gada prognožu lasīšana, starpcitu, ir aktivitāte, ko var iekļaut Jaungada sagaidīšanas ballītes plānā.

Dalīties.

Atstāt Ziņu