Vārda dienu svin: Armands, Armanda

Kas jādara, lai sagatavotos pārejai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ceturtās dimensijas enerģijas pamazām nāk uz Zemi. Tas tiek darīts pakāpeniski, lai cilvēkiem neradītu diskomfortu. Ceturtā dimensija ir tā, kurā dzīvo Dvēsele. Tas ir kā paralēlā pasaulē.

Bet ķermenis atrodas te trešajā dimensijā. Un apziņā vairākumā dzīvojam tuvāk trešajai. Jo dzīvojam sadzīves attiecību līmenī. Un nemaz nezinām, kā jūtas Dvēsele.

Lai izdzīvotu pārejas laiku ir krietni jāpiestrādā.

Starp apziņu,  kas atrodas galvā un Dvēseles apziņu krūtīs, ir savienojums. Un zemākajā apziņas daļā, no acu līmeņa līdz sprandam. Šajā zonā sakrājies un aizsārņots ar iepriekšējo dzīvju domām, jūtām, aizvainojumiem un citādu nevajadzīgu drazu. Tā aizbloķējas apziņu saziņas ceļš. Kā dūmvads…

Un katra dzīvo savu dzīvi.

Kāpēc šo “dūmvadu” vajag attīrīt no drazas?

Tāpēc, ka ceturtās dimensijas enerģijās viss pārakmeņojas.

Un kā Tu tiksi pie savas dvēseles zināšanām? Citādi, kā akls kaķēns dabūsi punu aiz puna. Atkal un atkal.

Lai zināšanām piekļūtu, jāpaceļas uz ceturtās līmenim. Ja apzināti daudz mācies, ir iespējams, ka vēl līdz Kristus vecumam tiec pie šīm zināšanām. Tīrā fizika, zināšanas ir enerģija.

Attīrot un izveidojot savstarpējo saikni starp Dvēseles apziņu un apziņu galvā, varam beidzot pieskārties savām iepriekšējām zināšanām, tām, ko nes Dvēsele. Arī tā ceļas vibrāciju līmenis uz augšu ceturtās dimensijas virzienā.

Lai dzīvotu pasaulē bez nodevības un meliem. Taisnīguma pasaulē. Dvēseles un Dieva pasaulē.

Ieklausies ierakstos.

http://novajaepoha.weebly.com/

Dalīties.

Atstāt Ziņu