Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

kaisles smarža

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Interese. Spēle. Vai tiešām darbojas? Ja kaislei būtu smarža, tad, manuprāt, tā smaržotu pēc mandelēm vai pļavas kopā ar divu cilvēku karsto augumu smaržu. Tā būtu dziļa, patīkama un katram individuāla. Lasīju, ka ilang-ilang aromāts ir viens no tiem, kas veicina seksualitāti, pastiprina vēlmi gribēt.
Nejauši veikalā pamanīju ilang-ilang eļļu. Nevarēju turēties pretim kārdinājumam. Vai tiešām kādai smaržai var būt tāds spēks?
Pudelīti atvēru darbā. Vāks! Tā smird pēc klepus zālēm. Kā? Nu kā kaut kas tāds var uzbudināt? Uzpilinu vienu pilīti uz rokas. Nē, smarža nemainās. Tagad pēc klepus zālēm smirdu arī es. Mazgāt nav jēgas – eļļa, turklāt koncentrāts. Ienākot kolēģei, es noduru acis. “Kas te pēc zālēm smird?” Tomēr cenšos nomazgāt. Nedaudz izdodas.
Dienas laikā (ne)apzināti ik pa brīdim pielieku smaržojošo roku pie deguna. Hmm? Varbūt nav nemaz tik traki? Līdz vakaram spēcīgais aromāts jau izgaisis. Nolemju – jāveic eksperiments. Nedaudz vēl smaržojošo roku pielieku viņam pie deguna. “Nu, kā?” “Pēc klepus zālēm. Kas tas ir?” Atbildu, ka eļļa, bet neko vairāk nepaskaidroju. Hmm. Viņam nepatika? Slikti.
Iznāku no dušas. Viņš ir noguris, vēlas ieiet vannā. Atvilknē, blakus roku kremam, stāv eļļa. Viens piliens pēkšņi nokļūst uz mana kakla… mēģinu iemigt.
Arī viņš nāk gulēt. Nakts buča. Vēl viena. Smaids… glāsts, nogurums ir pazudis. Tā nakts bija burvīga. Vairāk. Tā bija necerēti kaislīga nakts.
Es joprojām neticu “klepus zāļu” efektam. Lai gan, varbūt tomēr mazliet. Pavisam mazliet. Eksperiments tiks turpināts. Man jāuzzina – vai tiešām kaisle var smaržot pēc klepus zālēm?

Dalīties.

Atstāt Ziņu