Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Kā uzlabot attiecības?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Neviens nenoliegs, ka laime nebūt nav vienkāršākais, kas šajā dzīvē ir kārots. Mēs zinām, ka tāda ir, mēs redzam, ka kāds ir laimīgs, bet savu laimi nereti pazaudējam. Un pazaudējam, jo šķiet nebūtiskas lietas atmetam pat neiedomājoties, cik patiesībā tās ir svarīgas un būtiskas.

Mēs, sievietes, esam dažādas, tomēr vadlīnijas, lielākajā daļā situāciju, saglabājās nemainīgas. Kā uzlabot attiecības starp vīrieti un sievieti?

Pēc iespējas ātrāk – katrā ziņā šajā pašā dienā – izbeidziet sīkas ķildas un nesaskaņas. Pieskārieni! Vārdi! Atcerieties, ka pieskārieni un vārdi ir ļoti būtiski un neatsverami!

<b>No rīta…</b>

No rīta pamostoties vēliet savai sievietei labu rītu un veiksmīgu dienu, rīta skūpsts un smaids noteikti atkausēs jūtas un jebkuru saspringumu. Par savu sievieti domājiet ar mieru, harmoniju un mīlestību.

Kopīgi pabrokastojiet! Tas ir labs dienas sākums! Noteikti neaizmirstiet pateikt savai sievietei, ka esat pateicīgs par to, ko viņa dara ģimenes labā, par to, kam viņa velta savus pūliņus. Noteikti pasakiet, ka mīlat viņu! Sievietēm ir būtiski to dzirdēt! Komplimenti! Nemaz nedomājiet iziet no mājas nepasakot, ka jūsu sieviete lieliski izskatās!

<i><b>Nekādā gadījumā nemēģiniet brokastu laikā risināt problēmas vai citas sasāpējušas lietas. Tam ieplānojiet kādu brīdi, kad spēsiet par to visu runāt mierīgā un netraucētā atmosfērā.</b></i>

<b>Pa dienu…</b>

Uzmanības izrādīšana dienas laikā. Lai cik jūs nebūtu arī aizņemti, vismaz 3 minūtes laika atradīsies. Un tam piekritīs visi! Nav nepieciešams nemitīgi zvanīt, jo bieži var sagādāt pretēju reakciju, radīsies iespaids, ka viņu izspiegojat, kontrolējat vai kā citādi pārbaudāt. Kam tas?

Pateicoties laikmetam, kurā dzīvojam, varam nosūtīt sms vai e-pastu (vadoties pēc situācijas un apstākļiem). Tas prasa vien nelielu brīdi, bet paveic milzu darbu! Uzrakstiet, ka mīlat viņu, vai sūtiet bučas, vai vēliet labu dienu… Nav būtiski, tam jābūt kā vienkāršām uzmanības apliecinājumam. Nav nepieciešams rakstīt “Ko tu dari?” tas atkal izklausās pēc kontroles un galu galā, visbiežāk saņemsiet atbildē “Neko īpašu!”.

<b> <i> Vēlaties vakarā seksu, nemēģinot sievieti uz to pierunāt? Dariet viņai to zināmu jau pa dienu! Jau pati doma, ja tā tiks pareizi pasniegta, liks viņai būt gatavai, gaidīt vakaru ar nepacietību, turklāt, viņa jau visas dienas garumā par to fantazēs!</i></b>

<b>Vakarā…</b>

Vakara scenārijs varētu būt dažāds, atkarībā no tā, vai ģimenē ir bērni, vai dzīvojat vieni vai ar kādu kopā, vai sievietes nāk ātrāk vai vēlāk mājas no darba, utt., bet nekad nemainīsies tas, ka vakarā viņu ieraugot, jūs sniegsiet buču un pateiksiet, ka mīlat viņu. Piedāvāsiet savu palīdzību vakariņu gatavošanā, galda uzklāšanā vai kāda cita darba padarīšanā.
Pirms gulētiešanas…

Nekad neaizmirstiet pirms gulētiešanas savai sievietei no sirds piedot, noskūpstīt un novēlēt saldus un mierīgus sapņus. Glāstiet viņu vai kā citādi izrādiet, cik svarīga viņa jums patiesībā ir, cik daudz nozīmē! Pasakiet viņai, ka mīlat viņu! Tas nekad nebūs par daudz!

<b>Mans rezumē…</b>

Situācijas mēdz būt dažādas, bet fakts, ka sieviete vēlas būt ievērota – nemainās! Nevajag savu sievieti uztver kā pašu par sevi saprotamu faktu! Tas, ka viņa jums ir, nenozīmē, ka viņa jums būs mūžīgi!

Izrādiet savai sievietei uzmanību – tas nevar būt par daudz! Sakiet, ka mīlat viņu un, ja viņa mīl jūs, tad šie vārdi vienmēr sagādās tikai sajūsmu un prieku!

Nemēģiniet savu mīļoto pārtaisīt, jo atcerieties, viņa ir vienīgā, unikālā un neatkārtojamā un tieši tāpēc jūs viņu iemīlējāt!

Pirms kritizēt otru, atcerieties sakāmvārdu “Cita acī skabargu redz, bet savā baļķi neredz!”

<b><i> Bieži vien sieviete kļūst kašķīga un neizturama tāpēc, ka jūtas nevajadzīga, neievērota, nenovērtēta un nemīlēta! Viņa vienkārši ilgojas pēc uzmanības un mīlestības!</i></b>

<u><b>Atcerieties, sievietei nepietiek ar to, ka viņa zina, ka jūs viņu mīlat! Sievietei nepieciešams to just un dzirdēt!</b></u>

Dalīties.

3 komentāru

  1. Jāpiekrīt ka atzīšanos mīlestībā gribētu dzirdēt biežāk, bet vai neskaitāmas reizes dienā? hm, nezinu gan.. tad tas tā apniktu un paliktu jau par pliekanu. Šie vārdi ir īpaši un tādiem tiem arī jāpaliek.

  2. nu visu šo arī sievietēm vajag darīt pret saviem vīrīšiem, arī viņiem gribas lai tiktu izrādīta uzmanība pret viņiem!

Atstāt Ziņu